Forum o artykule: Bój o 50 gramów 1478

obiektywny komentator 23.03.2011 *.wimax2-252.telbeskid.com.pl

354
Panie Prezesie BRZOSKA a ja z niecierpliwością czekam od ponad 3 lat na uregulowanie zaległych faktur za usługi jakie dla Pana świadczyła moja firma !!! Nie reaguje Pan na żadne polubowne rozwiązania i wezwania do zapłaty i chyba jedyne co być może Pana przywoła do rozsądku to medialne nadanie biegu sprawie, a z tego co wiem nie tylko ja czekam od lat na swoje pieniądze bowiem jest nas więcej - mówię o pierwszych agentach na plecach których budował Pan swój \"sukces\" i markę firmy

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.