Forum: Asia To Go 1475

Grzegor 24.03.2011 *.ip66g1.clubnet.pl

6
Witam, niedawno pojawil sie tu artykul informujacy, ze Asia To Go startuja z franczyza. Tymczasem na stronie internetowej sieci widnieje informacja o lokalach w Warszawie, Jeleniej Górze i w Kielcach (chyba franczyzowe, bo wlasne sa tylko w Krakowie), ktore otwierano juz na przelomie 2009/2010. Nurtuje jednak najbardziej to, ze nie moge znalezc w Internecie potwierdzenia ze te lokale nadal istnieja, nie ma tez kontaktu do poszczegolnych lokali. Chciałem zapytac co myslicie na temat tej sieci i czy ktos mial kontakt z ta firma?

obiektywny komentator 24.03.2011 *.wimax2-252.telbeskid.com.pl

354

Ja próbowałem wysłać do nich kilka razy e-maila z zapytaniem o ofertę pod franczyzę. Korzystałem z zakładki kontakt i gotowego formularza - niestety nie wychodziła widadomość, skorzystałem z podanego na stronie adresu e-mail to po chwili wracała mi wiadomość, że e-mail nie może być dostarczony.

Tyle jeśli idzie o moją historię kontaktów z tą firmą

zbrodniciel 24.03.2011 *.user-46-112-26-79.play-internet.pl

6

a mi się udało z nimi skontaktować.

dostałem emaila zwrotnego z informacjami i że bliższe informacje telefonicznie.

kamilla 27.03.2011 *.nat2-66.ghnet.pl

4

 WITAM JA NIE MIAŁAM WIĘKSZYCH PROBLEMOW Z KONTAKTEM, E-MAIL OTRZYMAŁAM ZWROTNY NA DRUGI DZIEŃ Z KONTAKTEM  TELELFONICZNYM.

OBECNIE JESTEM PO ROZMOWACH I OTWIERAM PUNKT W KWIETNIU - MAJU W WA-WIE  

MYŚLĘ ŻE TO ŚWIETNA INWESTYCJIA I BIZNES GODNY UWAGI  

obiektywny komentator 27.03.2011 *.wimax2-252.telbeskid.com.pl

354
ja tam chętnie też bym dołożył do swojej knajpki troszkę azji - czemu nie skoro jest na to klient ... no ale jak wspomniałem nie miałem szczęścia do kontaku, spróbuje jednak jutro raz jeszcze

Grzegor 28.03.2011 *.78-31-88-55.ostrog.net.pl

6

Kamilla, a to skoro z Warszawy jestes... nie wiesz dlaczego zamknięto lokal przy al. Jana Pawła II 38 ? Przynajmniej takie informacje można znaleźć w Internecie. Nie mogę też wciąż znależć wymienionych na stronie internetowej Asia To Go lokali w Jeleniej Górze i dwóch w Kielcach. Będę wdzięczny za informacje od osób, które są z tych miast, czy kojarzą u siebie chińskie pudełka. Czynne są tylko te otwarte niedawno w Myślenicach i Sosnowcu.

kamilla 28.03.2011 *.nat2-66.ghnet.pl

4

Witam.

Z tego co mi wiadomo, to lokale są czynne w Krakowie i wspomniane Sosnowiec, Toruń i Myślenice, mam info że będą wkrótce otwierane następne lokale z nową wizją firmy, ponadto asortyment ma być wkrótce poszerzony i działania są skupione na silnym rozwoju marki.

Ja uważam, że Warszawa to dobry rynek, zapewne się  przekonam wkrótce.

pozdr. 

VendorVery 03.04.2011 *.host-89-229-94-156.szczecin.mm.pl

13
taka sobie ta franczyza ,lepsza jest China Box 

kamilla 06.04.2011 *.nat2-66.ghnet.pl

4

Drogi VendorVery niezgodze się z Tobą!

Z China In Box miałam doczynienia i niestety nie są to osoby godne zaufania - przy umowie i cenie jakiej proponują tj. 6,5 zł to jest biznes tylko dla nich.

z Asia To Go zaczełam rozmowy w Marcu, po dwóch tygodniach podpisałam umowę i zaczynam współpracę, cena  jaką oferują jest o 1/3 niższa i brak minimalnej sprzedaży, stałych opłat i innych ukrytych kosztów, a najważniejsze brak kary za niewykonanie minimalnego obrotu.

Kto chce się przekonać jak działa China In Box, niech spróbuje - ja zdecydowanie odradzam, zresztą proszę sobie przeczytać nieatrakcyjne artykuły tutaj na forum o China in Box. 

Ja lubię klarowną sytuację i dlatego wybrałam i polecam Asia To Go

pozdrawiam..... 

VendorVery 06.04.2011 *.host-89-229-94-156.szczecin.mm.pl

13
droga Kamilo nie napisalem o China In Box tylko o China Box ,super Brand,nie mają kosztów transportu tak jak w Asia To Go i najwazniejsze ze maja wyliczalny biznes i nie trzeba caly czas jezdzic po towar ,wystarczy raz na 20 dni. 

obiektywny komentator 06.04.2011 *.wimax2-252.telbeskid.com.pl

354

dziwnym zbiegiem okoliczności kolega zachwalający China Box ma tego samego hosta co osoba broniąca w innym wątku firmy China in Box. Ale, ale korzystając z okazji jak już tak zachwalasz to może oświecisz naród dlaczego firma Chuna in Box w swoich materiałach reklamowych wykorzystuje zdjęcia lokali China Box usytułowanych za zachodnią granicą ? Coraz bardziej zaczyna mi śmierdzieć ta "chińszczyzna" a'la szczecin

Grzegor 08.05.2011 *.ip66g1.clubnet.pl

6
kamilla, pisz jak tam Twój lokal w stolicy...

stefanek 08.05.2011 *.188.146.208.202.nat.umts.dynamic.eranet.pl

1
Nie chcąc nikogo nadmiernie krytykować napiszę tylko, że zastanawiam sie nad 'chińszczyzną' w czystszym wydaniu niż budki wietnamskie. I oto co sie okazuje - nadmienie że jestem z w-wy - jadę na JP II 36 do asia to go - lokalu nie ma juz tam od wielu miesiecy - wypytałem sprzedawców z sąsiadujących sklepików - cytuję: 'lokal zbankrutował, jedzenie nie było rewelacyjne a tłumów nikt tam nigdy nie widział'. A więc jadę dalej na ul. solec do 'noodle w pudle'. Na szczęscie lokal jest. Kolorystyka rzecz względna - ja bym to urzadził nieco inaczej. Zamawiam 2 porcje (jestem z kolegą). Moja nieco lepsza o nazwie bangkok cos tam - zjadliwe tak na 4-. kolega ma mniej szczęscia - zamawia 'singapur coś tam' - porażka - smak na 3-. Myslę, że tydzień bym poćwiczył i ugotowałbym lepiej. Porcje małe i nawet na miejscu podane w pudełkach (szkoda że nie na serwetkach -jak komentuje kolega). Cena 18 zeta - zdecydowanie za dużo - gdyby było rzeczywiście dobre to bym wybaczył ale tak - słabo. Pozdrawiam 

Grzegor 08.05.2011 *.ip66g1.clubnet.pl

6

Myślenic juz chyba też nie ma, Toruń jeszcze próbował się chyba ratować Gruponem http://www.groupon.pl/oferty/torun/asiatogo-torun/184656 , ale podobno też się zamknęli.

Zysk można liczyć po sprzedaniu 2.5-2.7tyś pudełek. Trzeba sprzedać 3-4tyś pudełek miesięcznie, żeby opłacało się tym zajmować, too barrrrrdzo dużo i gdyby nie te 3690-4920 brutto jakie trzeba za taką ilość pudełek oddać franczyzodawcy to być może niektóre lokalizacje by dłużej działały, a tak... kilka miesięcy i close :/

Mnie osobiście też chińszczyzna interesuje i żałuję, że pudełkowe koncepty franczyzowe w Polsce są tak mało atrakcyjne.

Raf.S 09.05.2011 *.it-joan.pl

1
W papierowym wydaniu Franchising, właściciele Asia to Go piszą że, w sezonie w Krakowie sprzedaję się 1 tyś porcji dziennie ! , dużo . Tylko proszę zwrócić uwagę że, Kraków jest specyficznym miejscem, który odwiedza masa turystów. Myślę że, średnia sprzedaż w \"normalnym\" mieście to około 80 sztuk dziennie. Żeby był z tego zarobek czynsz za lokal musi oscylować w granicach 3 tyś, marża na 1 porcji to 4zł ( na czysto), preferowane 4,5 - 5 zł. Może właściciele tej sieci jeszcze raz przeliczą ten koncept tak aby franczyzobiorca mógł także na nim zarobić, a i może odpowiedzą na pytania forumowiczów dlaczego inne lokale poza Krakowem przestały funkcjonować.

kamilla 24.05.2011 *.nat2-66.ghnet.pl

4

JA KONIEC KOŃCÓW - ZNALAZŁAM LOKAL W STOLICY NA UL. KRUCZEJ I WKRÓTCE - ZACZNIEMY ADAPTACJE LOKALU. MAM NADZIEJĘ ŻE W LIPCU OTWORZYMY NASZĄ ASIĘ W MIEŚCIE ( ALE WŁAŚCICIELE SIECI DAJĄ MI TERMIN DOPIERO NA POŁOWĘ LIPCA - PONIEWAŻ BĘDĄ OTWIERAĆ  PUNKTY NA POMORZU (PODOBNO TRÓJMIASTO I MAZURY ) I NIE WYROBIĄ SIĘ ZE STOLARZEM WCZEŚNIEJ NIŻ LIPIEC.

JA SIĘ CIESZĘ WOGÓLE ŻE COŚ Z TEGO BĘDZIE PONIEWAŻ BARDZO MNIE TO JUŻ WCIĄGNĘŁO I NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ....

XXXXX 24.05.2011 *.gl134-11.master.pl

64
Nastepna napalona co bedzie plakac za 3 miesiace...

Grzegor 25.05.2011 *.78-31-88-55.ostrog.net.pl

6

Kamilla... :) A jaka dziś pogoda w Krakowie? :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.