Forum: Ile pieniędzy potrzeba żeby ruszyć z franczyzą? Jakie są wymagania?

24.03.2011
wypowiedzi: 4
*.internetdsl.tpnet.pl

Mam pytanie, jakie koszty niesie za sobą franchising, jakie są wymagania typu jakieś przebyte kursy, wcześniejsze doświadczenia w prowadzeniu firmy oraz na czym polega współpraca z taką firmą, powinnam zgłosić się do oddziału , który już istnieje w Polsce, czy do właściciela sieci??

 Bardzo proszę o pomoc

Z góry dziękuję;))

24.03.2011
wypowiedzi: 4
*.internetdsl.tpnet.pl

Podzielcie się doświadczeniami z tego tematu;))

24.03.2011
wypowiedzi: 76
*.70.nat.umts.dynamic.eranet.pl

Podaj branże w jakiej chcesz działać i opisz miejscowość gdzie planujesz inwestować.

24.03.2011
wypowiedzi: 4
*.internetdsl.tpnet.pl

Branża odzieżowa, Bełchatów, elektrownia + kopalnia popyt by był;)

03.04.2011
wypowiedzi: 13
*.szczecin.mm.pl

500 000 zł czy mniej ?

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.