Forum: Monetia Intax 1475

infiniti 25.03.2011 *.ean5.neoplus.adsl.tpnet.pl

12

Witam Państwa

w przyszłym tygodniu jadę podpisać umowę franczyzową z firmą intax lokal też juz mam powierzchnia 14 mk całość inwestycji wyniesie mnie około 7-8 tyś zł jak dla mnie to są  duże koszta  bo jestem młodą osobą.

Z tego co czytałem to ludzie się  raczej o tym negatywnie wypowiadają ale nie rozumiem dlaczego czy poprostu są to tosoby któr prprostu nie umieją prowadzić takiej placówki czy poprostu mieli pecha.

Przeciez firma intax w sumie jest na rynku już 7 lat i niegy nie było z nią żadnych afer że ktoś coś ukradł chodzi mi o prywatnych właścicieli wszystko było ok ,jecze gazeta franchising podaje że  że maja już 351 placówek do jest doś dobry wynik ale jeszcze prucz opłat to mają w swojej ofercie ubezpieczenia różnych ubezpieczycieli kredyty bankowe różnych banków porady prawne 

Z moich przemyśleń wynika że jeżeli ktoś umie się okok tego zakręcić i dotrzeć do klienta to jest to biznes dla niego bo mają dobrą ofertę więć nie rozumiem dlaczego ludzie oczywiście nie wszyscy ale klika osób pisało wypowiadają się o tym negatywnie 

 Jeszcze to tego chciałbym otowozyc punkt lotto

więc co sądzicie o tym wszystkiem

Wcześniej prowadziłem biznes związany z gastronomią sprzedałem go i zostałem tylko z pieniędzmi w ręku więc muszę to w coś zainwestować żeby wygenerować stały dochód

oczywiście wiem że stego nie będzie mnustwa pieniędzy lae chciałbym tygenerować dochód na poziomie 3 do 5 tyś minus opłaty od tego to mi na początek wystarczy

co o tym wszystkim sądzicie???czy wchodzić w to bo już zaliczkę im posłałem a lokal też wynajołem a mam ograniczone finanse 

a tak jam mówię w przyszłym tygodniu jestem umuwiony z firmą intax na podpisanie licencji

Pozdrawiam

iks 25.03.2011 *.dnu246.neoplus.adsl.tpnet.pl

172

Zastanawiam się nad kilkoma punktami Twojej wypowiedzi. Po pierwsze - jak na 14 m2 chcesz zmieścić opłaty, przesyłki, ubezpieczenia i  lottomat? Masz "gumowy lokal"? Po drugie - poczytaj sobie ciut więcej o usługach pocztowych i ubezpieczeniach, porozmawiaj z agentami ubezpieczeniowymi, pofatyguj sie do kilku punktów Intaxu i porozmawiaj, popytaj i popatrz jak tam idzie, a w interes wchodź po głębokim namyśle. Usługi pocztowe to sieć budowana dziesiątkami a nawet setkami lat - sądzisz że 300  punktów w  Polsce to już wystarczająca sieć? Jeśli tak to powodzenia. I po trzecie w końcu - za kilka czy kilkanaście tysięcy złotych nie whodzi się we franczyzę bo tracisz to na sam start. Jeśli uruchamia się  biznesik z tak małą kasą, to pod własnym szyldem i zap.... się samemu od świtu do nocy, zapominając o zatrudnienia jakiegokolwiek pracownika.                       W nowootwartym biznesie (tego typu) niewielkie dochody zaczynają się po ok 10 - 12 miesiącach, stabilne i satysfakcjonujace po okresie min. 2 lat. Pomyśl o tym...

obiektywny komentator 25.03.2011 *.wimax2-252.telbeskid.com.pl

354

chciałbym generować dochód na poziomie 3 - 5 tysięcy .... uuuu kolejny Dyzio Marzyciel nam się objawił :) ... a kolega to przepraszam na co liczy, że inwestując 7 tysiecy zaczniechocby po 3 tysiaki wyciągąć albo i nawet 5 ... buahahahaah ... no faktycznie widać, że jesteś osobą bardzo młodą i ktoś zrobił Ci niezłe pranie mózgu jeśli uwierzyłeś w takie założenia

weź sobie do serca jedno powiedzenie: CHCIEC TO TY SOBIE MOŻESZ

i przysięgam, że mówię bez żadnych złośliwości

infiniti 25.03.2011 *.brh167.neoplus.adsl.tpnet.pl

12

dzieki za dobre wypowiedzi.Dzisiej byłem w jednym z punktów microcash i  dla sprawdzenia chciałem wziąśc ubezpieczenie na samochód oc trwało to dośc długo i straszne dziwne pytania mi zadawali np.ilu mieszckańców mieszka w mieście w którym będę się poruszał samochodem albo podałem nazwę samochodu i cały dalszy opis to kobieta która to wstukała do komputera po chwili wyskoczyło jej całkiem inne auto coś ten ich system szwankuje a poza tym niby ich system ma wybierać najlepsze ubezpieczenie a wybrał mi ubezpieczenie za 550 zł takie samo jak płacę na dzień dzisiejszy z tym że ja płacę 220 zł

a czy może ktoś z was prowadzi taką placówkę microcash to może mógłby sie wypowiedzieć na ten temat  czy jest to opłacalna działalnośc przepraszam że tak się wypytuje ale naprawdę z  narzeczoną mamy ograniczony budrzet ii boję się że wtopię pieniądze w microcash a narzeczona chce otowżyć kwiaciarnię w sumie na kwiatkach to jest bardzo dobra przebitka

a może ktoś z was zasugerował by nam co otwożyć w lokolu który ma 14 mk powiem tyle że lokal jest na głównej ulicy naprzeciwko  wielkiego sklepu savia  a zaraz obok jest karczma  i parking

z góry dziekuję za pomoc

iks 26.03.2011 *.aauh198.neoplus.adsl.tpnet.pl

172
Ja zacząłbym od sprzedaży tanich papierosów (tańszych niż u konkurentów). Póki co, na tym jeszcze zarabiają, to może i Ty zarobisz  na "kwiatki" :-))

infiniti 27.03.2011 *.public25428.cdma.centertel.pl

12
No może masz rację u mnie w miejscowości np.nie ma w ogóle takiego sklepu jak trafika czyli cygara tytonie smakowe tanie papierosy cygaretki fajki wodne fifki bibułki i inne takie żeczy

obiektywny komentator 27.03.2011 *.wimax2-252.telbeskid.com.pl

354

infiniti na Boga ... swoje inwestycje zacznij od zainwestowania w korepetycje z mowy ojczystej i słownika ortograficznego !!! Co post to walisz takie błędy, że głowa mała, a już ten ostatni "żeczy" wzbudza we mnie mdłości

Q...wa ludzie chcecie zarabiać pieniądze jako "biznesmeni" to się do cholery troszkę ogarnijcie i zadbajcie o własny wizerunek, tymbardziej jeśli udzielacie się publicznie!

infiniti 28.03.2011 *.edd145.neoplus.adsl.tpnet.pl

12

Daj spokój w USA 37%biznesmanów  to dyslektycy nawet dwaj  reporterzy  pewnej wielkiej stacji są dyslektykami

hert 28.03.2011 *.gwosa.net.kth.pl

54
dziwne choróbska i inne dolegliwości dotykają naszą współczesną młodzież, które są wytłumaczeniem braków w wykształceniu, a konkretnie lenistwie w jego zdobywaniu. Wracając do rzeczy- pierwszy raz zgadzam się z iksem- idź chłopie w teren i sprawdź , poobserwuj dokładnie podobne biznesy-wyciągaj wnioski i do roboty.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.