Forum: Alutomaty z prezerwatywami 1483

Krzysztof Tujak 27.03.2011 *.89-78-75-81.dynamic.chello.pl

1

Witam, co sądzicie o automatach z prezerwatywami?

Czy jest to dobry pomysł na biznes?

Dziękuję, pozdrawiam

obiektywny komentator 27.03.2011 *.wimax2-252.telbeskid.com.pl

354

świadomość społeczeństwa co do uprawiania bezpiecznego sexu (niechciana ciążą, choroby weneryczne, AIDS) znacznie wzrosła i zakup prezerwatywy nie jest już misją trudną do zrealizowania, jak bywało dawniej. Skończyła się era Pani kioskarki, która z pogardą w oczach i obrzydzeniem wymalowanym na twarzy podawała klientowi opakowanie prezerwatyw.

Obecnie jest ich i duży wybór i ogromna dostępność w wielu miejscach. Jednak to co dla dorosłych jest już normalną sprawą jeśli idzie o zakup, to dla młodych ludzi nadal stanowi spore wyzwanie. Dlatego taki automat może być dla nich zbawienny.

Reasumując to czy na tym zarobisz zależy od kilku czynników:

1) jakość prezerwatyw - dobra firma to połowa sukcesu

2) cena prezerwatyw

3) dyskrecja zakupów

4) okolica w jakiej znajdzie się maszyna (duże skupienie szkół średnich, internatów, akademików to potencjalne zagłębie dla tego biznesu).

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.