Forum: Najlepsza franczyza bankowa

13.11.2014
wypowiedzi: 153
*.internetdsl.tpnet.pl

Najlepsza jest franczyza banku, który dba o placówki franczyzowe. Czyli takiego, w którym są one znaczącym kanałem sprzedaży. Niestety w niektórych dużych bankach nie nauczyli się doceniać, że mają efektywną sieć sprzedaży przez franczyzę.

23.03.2015
wypowiedzi: 3
*.4-2.cable.virginm.net

Witam!

Od jakiegoś czasu czytam sobie o franczyzach bankowych i chciałbym wiedzieć jakie są zadania franczyzobiorcy banku. Czy otwarcie własnej placówki bankowej jest w ogóle teraz opłacalne?

24.04.2015
wypowiedź: 1
*.icpnet.pl

Też byłbym zaintersowany tym tematem.
 

11.06.2017
wypowiedzi: 17
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

A orientuje się ktoś jakie są warunki otwarcia placówki Nest Banku? Warto?

16.06.2017
wypowiedzi: 33
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szanowny Panie Radosławie, jeżeli jest Pan zainteresowany otwarciem placówki partnerskiej Nest Banku, to po szczegóły zapraszam na naszą stronę: nestbank.pl/o-nas/siec-partnerska.html Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe.

 

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

 

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

19.06.2017
wypowiedzi: 5
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Branża fotowoltaiczna jest na etapie dynamicznego rozwoju.

Firma PV Instalator Polska buduje sieć partnerską na terenie całej Polski.

Otwierając Oddział PV Instalator Polska można otworzyć swój nowy biznes jak i poszerzyć dotychczasową oferte firmy działając pod szyldem firmy PV Instalator Polska.

Zapraszam do kontaktu:

Paulina Herma

nr. tel: 514-747-090

e-mail: paulina.herma@pvinstalator.pl

29.06.2017
wypowiedzi: 3
*.dynamic.gprs.plus.pl

Dzień dobry. Jeśli chodzi o placówkę Nest Banku, to czy trzeba mieć swój lokal? Czy on musi "spełniać" jakieś warunki? Jak to jest?

12.07.2017
wypowiedzi: 33
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szanowna Pani, Nest Bank nie wymaga, aby Partner był właścicielem lokalu oraz nie oczekuje wynajmowania lokalu na cały okres trwania Umowy Partnerskiej. Wymagane jest natomiast zachowanie ciągłości działania Placówki przez cały okres trwania Umowy Partnerskiej. Co więcej, Nest Bank wymaga przygotowania Placówki zgodnie z wizualizacją Banku. Powierzchnia lokalu powinna mieć około 35 m2 z wydzieloną salą obsługi o powierzchni 30 m2 Dodatkowo, lokal powinien znajdować się na parterze z wejściem bezpośrednio od ulicy z widoczną witryną oraz z możliwością zawieszenia oznakowania zewnętrznego na elewacji.Więcej informacji https://www.nestbank.pl/franczyza/pytania.html Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

15.07.2017
wypowiedzi: 3
*.dynamic.gprs.plus.pl

Dziękuję za odpowiedź! Wytyczne są dość jasne i do przyjęcia:) Proszę tylko powiedzieć, czy jakby brakło mi pieniędzy (liczę, że jednak taka sytuacja się nie wydarzy) mogę liczyć na jakąś pomoc kredytową z banku? Czy nie ma takiej możliwości?

17.07.2017
wypowiedzi: 33
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szanowna Pani, w takim przypadku można np. złożyć wniosek o kredyt firmowy i sfinansować z niego Placówkę Partnerską lub zyskac dodatkowe środki na pokrycie jej otwarcia. Więcej informacji nestbank.pl/indywidualny/kredyty.html

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

10.08.2017
wypowiedzi: 30
*.221.123.113

Proponowałbym zainteresować się bankiem, który ma najbardziej opłacalne oferty kredytów. Właśnie na kredytach gotówkowych zarabia się najwięcej.A nie na zakładaniu kont ludziom...

Pomocne są w tym porównania typu:

http://www.kredyty-gotowkowe.net/

Jedna z najbardizej popularnych franczyzn jest ta z Alior banku. 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.