Forum: Najlepsza franczyza bankowa - finanse i bankowość 106

infiniti 29.03.2011 *.dyy38.neoplus.adsl.tpnet.pl

12

Witam szanownych Państwa

Chciałem się dowiedzieć którą najlepiej otworzyć agencję bankową ,która ma teraz najlepsze predyspozycje na dzisiejsze czasy czytałem to dużo ludzi decyduje się na Getin bank a zaś najlepsze rokowania ma Alior Bank.Jak sądzicie jak bank jest najbardziej według klientów jest wiarygodny bo jak dla mnie to PKO tam mam konto ale mogę się mylić

Na którą Franczyzę byście się zdecydowali ??

Z góry dziękuję za wypowiedzi  

kumiko 29.03.2011 *.apn-77-114-178-220.dynamic.gprs.plus.pl

7
ja PKO bym odrzucila. Tam pracuja roboty a nie ludzie... getin, alior czemu nie

credo 29.03.2011 *.213.158.217.33.pat.umts.dynamic.eranet.pl

76
Co dla Ciebie oznacza najlepsza? Najlepsze warunki dla klienta???

infiniti 29.03.2011 *.brq4.neoplus.adsl.tpnet.pl

12

Oznacza to w najprostszy sposób gdzie więcej zarobię  w którym z tych banków rzeczywiście w PKO pracują dziwni ludzie ale pewna kobieta u mnie w miejscowości prowadzi PKO i ma zawsze pełno klientów musi chyba dobrze z tego zarabiać

Więc jak sądzicie jak byście mieli pieniądze i chcieli byście podpisać umowę franczyzową  to z którym bankiem

bartomada 29.03.2011 *.akv20.neoplus.adsl.tpnet.pl

137
żadna nie jest dobra-na każdej tylko wtopa.I nic więcej mimo nakładu pracy i kosztów.A radzę zwłaszcza omijać tą czerwoną,kiedyś była dobra,dziś jest zabójczo dobra....

infiniti 29.03.2011 *.brq4.neoplus.adsl.tpnet.pl

12
jaka czerwona????

Qark 30.03.2011 *.ip-89-174-40-228.multimo.pl

55
infi czerwona to euro pewnie:)

infiniti 30.03.2011 *.aesu63.neoplus.adsl.tpnet.pl

12
no ale dalej nie wiem który bank byście polecili może ktoś prowadzi coś takiego???

credo 30.03.2011 *.188.146.20.250.nat.umts.dynamic.eranet.pl

76

Zacznij negocjacje z Getinem, PKO BP i PKO SA, zobaczysz czy wogóle jesteś godzień zostać "partnerem", te banki chyba nie biorą opłat za wejście i co miesięcznego haraczu.

infiniti 31.03.2011 *.bqn142.neoplus.adsl.tpnet.pl

12
ok tak zrobie a może jeszcze jakiś inny bank ktoś poleci z którym warto zacząć współpracę????

credo 12.06.2011 *.178.181.84.112.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

76

Wygląda na to, żę ujawniła sie najlepsza franczyza bankowa.

Partner w kilka miesięcy zarobił 7 mln zł.

http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/magazyn-ekspresu-reporterow/wideo/07062011/4528698

Katka 01.09.2011 *.v03-16.opera-mini.net

1
Zastanawiam sie nad otwarciem placówki Banku PKO BP, Pekao SA, Alior lub WBK Bank Zachodni... Co sadzicie o tych bankach. Jak sie z nimi współpracuje? Czy sa warte zainteresowania? Który z nich wg was byłby bardziej dochodowy? No i interesuje mnie jakie warunki \\\"doswiadczeniowe\\\" trzeba spelnic... Czy chcac prowadzic taka placówke trzeba miec doswiadczenie w kredytach itd... czy samo wyksztalcenie o profilu bankowosci moze wystarczyc?

marak1916 06.09.2011 *.user-109-243-192-12.play-internet.pl

69
Wystarczy że masz kasę. Nadajesz się na franszyzobiorcę. Jak Ci sie skończy to dowiesz się, ze sie nie nadajesz.

anton 08.10.2011 *.acut173.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Kilka lat pracowałem w systemie franczyzowym banku.Za kolosalne pieniądze zapłacone z własnej kieszeni otworzyłem placówkę dawnego Dominet Banku.Później następowały zniany właścicieli ,a zwrotu inwestycji nie było widać. Obecnie jest to BNP PARIBAS ,bank wyjątkowo antyfranczyzowy.Struktura korporacyjna zrobi z Ciebie szmatę i to za Twoje pieniądze.Zjednej strony masz firmę , jesteś jej właścicielem a z drugiej strony narzucają Tobie wszystko.Pracownicy w \"różowych krawatach\"zatrudnieni w centrali na etacie zupełnie nie rozumieją istoty i problemów działalności placówek franczyzowych, wręcz traktują Ciebie jak zło konieczne,bo przecież jesteś \"bogaczem\" i \"kapitalistą\".A prawda jest taka ,że żaden z tych nieudaczników korporacyjnych nie miałby odwagi otworzyć choćby budki z lodami . Nie mówiąc już o kapitale jaki należałoby wyłożyć.Jesteś ubezwłasnowolniony i to za gówniane wynagrodzenie. System prowizji zawsze zmieniali na niekorzyść partnera podkręcając do granic absurdu wymagania sprzedaży.Masz wrażenie że jesteś nikim a większe prawa mają pracownicy placówek własnych. Dopiero po zakończeniu współpracy z tym bankiem zrozumiałem jak można normalnie i godnie żyć. Nie jestem uzależniony od decyzji chorych pracowników ładu korporacyjnego .Zanim się zdecydujesz na franczyzę bankową , idź do Castoramy i kup sobie duży gumowy młotek .

credo 08.10.2011 *.178.181.105.210.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

76
To co marak ujął w dwu słowach, anton rozwinął w prawdziwy dramat, którego bohaterem był (jest)niejeden partner bez względu na nazwę banku. Partnerstwo z bankiem polega na podpisaniu umowy, która może każdego doprowadzić do bankructwa. Proszę o tym pamiętać! Wszelkie opowieści o \"instytucji zaufania publicznego\", szerokim wsparciu, profesjonalnych szkoleniach, długofalowej inwestycji... należy włożyć między bajki.

credo 04.04.2012 *.46.204.58.59.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

76

Jest okazja dowiedzieć się ile zarobił partner znanego banku

http://finanse.wp.pl/kat,58434,title,Przyznal-sie-ze-oszukal-klientow-piramidy-na-9-mln-zl,wid,14388197,wiadomosc.html?ticaid=1e36c&_ticrsn=3

marak1916 05.04.2012 *.user-46-112-68-37.play-internet.pl

69

Podoba mi się ten facet... A zwłaszcza sposób w jaki \\\"nie sprawdził się w biznesie...\\\" Mam nadzieję, że po zatrudnieniu najlepszej papugi, kilkuletnie sprawie sądowej i wyroku w zawieszeniu resztę życia spędzi na tarasie bungalowu na Arubie. I że siedząc ze szklaneczką whisky oraz grubym cygarem, nie zapomni rokrocznie na gwiazdkę wysłać ślicznej widokówki do zarządu Getin Banku z podziekowaniami za \\\"brak nadzoru i prawidłowy dobór partnera...\\\"

Cóż, to jest jak na razie jedyny znany mi przypadek tak dochodowej franszyzy bankowej... Szczerze temu Panu gratuluję, nie jest łatwo okraść zawodowca....

Bogusław 05.05.2012 *.apn-95-41-193-254.dynamic.gprs.plus.pl

1

Witam

Chciałem cos napisac na temat pozyczek i wspólpracy z bankami .Mianowicie prowadze firme posrednictwa kredytowego od 10 lat i powiem ze wspołpraca z bankami byla do 2009 super od tego czasu wszystko zaczeło sie walic ,banki zaostrzyły warunki zaczeły odciagac z prowizji szkodowość itp .Obecnie dostosowujac sie do potrzeb jakie sa na rynku sam zaczołem udzielac pozyczek osoba ktore ich potrzebuja lecz troszke na innych warunkach ,poprostu pod zastaw nieruchomosci ,zwłaszcza firmą .

Jest to inwestowanie proste i 100% pewne dlaczego?bop zawsze zastawem jest nieruchomość czasowo przeniesiona na czast trwania pożyczki na zecz pozyczkodawcy .

Zapotrzebowanie na takie pozyczki jest ogromne weryfikacja oczywiście jest i nie kazdy dostanie .

Jesli był by ktoschetny na wspólprace w inwestowanie kapitału z bespiecznym zwrotem i oczywiscie zarobkiem zapraszam  do kontaktu

gg-3742950

Allcash 04.06.2012 *.178.252.23.64.internetia.net.pl

14

Ambergold...

Darus 16.06.2012 *.awg173.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Wiadomość do Bogdana

Witam,

Jeśli propozycja dot. kredytów jest aktualna i wiarygodna proszę o kontakt :
renrag@poczta.onet.pl

Pozdrawiam

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.