Forum: Franczyzowa telewizja cyfrowa- która najlepsza? 1483

PiotrdrugiPiotr 30.03.2011 *.212.160.203.24

94
która najlepsza franczyza telewizji cyfrowej CYFRA PLUS, POLSAT CYFROWY czy N telewizja???

jjusti18 27.12.2017 *.94-40-46-169.tktelekom.pl

30

Tuner to świetne urządzenie, dla wszystkich którzy chcą oglądać za darmo podstawowe programy. Jeżeli nie wiecie czym sugerować się przy zakupie odpowiedniego urządzenia dla siebie to warto zajrzeć tutaj https://www.bomi.pl/ranking-tunerow-tv-top-10-najlepszych-modeli/ to świetny artykuł, który zawiera wszelkie wiadomości na temat tego sprzętu.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.