Forum: Fotoepilacja- którą z firm wybrać?

30.03.2011
wypowiedzi: 2
*.1.81.74

Zamierzam otworzyć gabinet z zabiegami fotoepilacji i fotoodmładzania, ale nie wiem, którą z firm wybrać: Yasumi Epil, czy może beautiful skin. Może coś mi doradzicie?

02.04.2011
wypowiedzi: 37
*.dynamic.chello.pl

To tak jak by zapytać, który oddział banku otworzyć.

05.04.2011
wypowiedzi: 2
*.1.81.74

 no ok, rozumiem, to może pytanie: czy opłaca się w tą branże wchodzić?

05.04.2011
wypowiedzi: 172
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kolejność otwierania oddziałów przedstawia się następująco - "denver" - najpierw pierwszy, później kolejne :-))

11.07.2011
wypowiedzi: 7
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Zastanawiam sie nad otwarciem gabinetu Yasumi. jak układa Wam sie współpraca z franczyzodawcą? Czy warto wejsć w ten biznes? Jaki jest czas zwrotu inwestycji? Czy przy założeniu, że zatrudniamy pracownika w gabinecie i tylko doglądamy to ma sens?

A co inne gabinety rtypu Dermatis itp? Jakieś opinie, może byc na priwa. 

21.11.2011
wypowiedzi: 3
*.internetdsl.tpnet.pl

Polecam sieć BeautifulSkin jako solidnego partnera, który nie kusi złotymi gruszkami na wierzbie, nie mami wyssanymi z palca wynikami finansowymi. Rozwijamy w sposób racjonalny naszą sieć dając imwestorom szerokie możliwości rozwoju, jestesmy otwarci na wszelkie sugestie dotyczące indywidualnych rozwiązań regionalnych, które pozwolą uzyskać Państwu satysfakcjonujące dochody. Zapraszam do współpracy menedżer BeautifulSkin

10.04.2015
wypowiedzi: 47
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Moim zdaniem świetna sprawa. Depilacja laserowa jest ekstra. Dużo na jej temat czytałam na: http://fabskin.pl/laseroterapia-depilacja-laserem-vectus/ , wiele osób sobie ją chwali. Sama bym na takie coś się wybrała. Moim zdaniem takie oferty są godne uwagi. Koszty są w miarę a efekt na dłuższy czas. 

22.05.2015
wypowiedź: 1
*.pl

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.