Forum: Gold Finance - czy to się opłaca...

07.04.2011
wypowiedzi: 7
*.stalowa.pilicka.pl

Czy ma ktoś może doświadczenie we współpracy z Gold Finance lub STAR Finance, czy są to tematy opłacalne jeszcze, a może ktoś wie dlaczego oddział w Rzeszowie GOLD Finance został zamknięty?

13.04.2011
wypowiedzi: 7
*.stalowa.pilicka.pl

rozumiem, iż współpraca jest marna na rynku finansowym jak i cisza na tym forum...

09.08.2011
wypowiedzi: 5
*.ip.netia.com.pl

Pracuję w Powszechnym Domu Fianasowym , mogę Panu opowiedzieć jak u nas wygląda współppraca i co zrobić aby się opłacała mój telefon 602 271 149

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.