Forum do artykułu: Kawa i ciastko w nowej restauracji

08.04.2011
wypowiedź: 1
*.19.133.60

wygląda słabo, żeby nie powiedzieć dramatycznie - nalepa na oknie, bydynek to jakaś istniejąca tkanka nie zrewitalizowana do tego typu działalności. 

Na prawdę spodziewałbym się czegoś o niebo lepszego i to po jakim czasie? CE działa od prawie dwóch lat na polskim rynku. 

Czy ktoś miał kontakt z CE? Dlaczego nie decydujecie się na otwieranie z nimi placóek? 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.