Forum: Franchising 1475

ZAVI 02.07.2003 *.qd81.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witajcie wszyscy zaintersowani i niezainteresowani franchisingiem chciałbym stowrzyc na portalu nowy watek forum minowicie pisze prace magisterska pt "Rozwój małych i średnich przedsiębiorst w Polsce porzez franchising". Temat rozlegly sam odpowiadam w firmie za ta działke bo zamierzamy sami byc dawca licencji. Inetersuje mnie wszytko linki do ciekawych stron, podrecznki sieci, wypowidzi artykuły dawajcie co macie. Pozdor Michał

browq 09.07.2003 *.pg158.gliwice.sdi.tpnet.pl

Porozmawiaj z biorcami...to moga byc naprawde interesujace materialy zwiazane z etyka w przedsiewzieciach franchisingowych :)

Marek 10.07.2003 *.pa78.konin.cvx.ppp.tpnet.pl

Byłem biorcą dużej firmy. Mam wiele ciekawostek
napisz do mnie
pozdr

Marek 10.07.2003 *.pa78.konin.cvx.ppp.tpnet.pl

bobry21@wp.pl

browq 11.07.2003 *.pg158.gliwice.sdi.tpnet.pl

Marku - wypowiedz sie w tym temacie... nie ma to jak debata publiczna na forum...chyba, ze prawnicy franchisodawcy siedza Ci na doopie (to zmienia postac rzeczy)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.