Forum o artykule: Franczyza nie tylko dla prawników 1480

Golden Loch 23.04.2011 *.082139000049.radom.vectranet.pl

7

Jakie jest Wasze zdanie na temat Omega Kancelarie Prawne?

Jak się orientowałem dzwoniąc do franczyzobiorców, to mówili że dla nich marka omega to raczej prestiż niż jakieś tam konkretne korzyści. Ponoć zlecenia trzeba zdobywać samodzielnie "nikt Panu w zębach zlecenia nie przyniesie". A marka to jednak nie macdonalds... A co Wy myślicie?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.