Forum: Chcę otworzyć placówkę partnerską. Jaki bank wybrać?

07.05.2011
wypowiedzi: 6
*.244.161.226

chciałbym otworzyć placówkę partnerską banku zastanawiam się jaką wybrać?

czy może zdecydować się na jakąś firmę brokerską,która oferuje dostęp do większej liczby banków?

07.05.2011
wypowiedzi: 76
*.nat.umts.dynamic.eranet.pl

Większość chciała by pożegnać się z "partnerstwem" w miarę możliwości bez długów.

Dlaczego chcesz w to wejść? Liczysz na zyski?

08.05.2011
*.244.161.226

tak chciałbym zarobić .

wiem,że potrzeba ciężko pracować aby to się udało.

tylko niewiem jaką formę wybrać i z jakim bankiem się związać.

09.05.2011
wypowiedzi: 172
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Z kimkolwiek się zwiążesz, to i tak "kokosów" nie zrobisz "bratedi". Nasi rodacy nie mają zdolności kredytowych i jak znam rynek, jeszcze długo to potrwa. Zainteresuj się inną, ciekawszą branżą.

09.05.2011
*.244.161.226

to może wiesz w co można by trafić?

ja myślałem o różnych rzeczach odzież ale to chyba jeszcze trudniejsze klient jest taki wybredny i różny ma gust.

może jakiś bar ale tego też niewidzę dobrze,

18.05.2011
wypowiedzi: 14
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tak w ogóle to może podaj najpierw jakei miasto i jakei możliwości. Tam gdzie funkcjnuje już kilka placówek bankowych,cieżko będzie się przebić. Ale bar to zupełnei inna sprawa i inne wymagania.

19.05.2011
wypowiedzi: 3
*.dynamic.gprs.plus.pl

Chcesz wejść we franczyzę bankową? Pisz, pomogę.

19.05.2011
*.244.161.226

niewiem co wybrać.przeglądam różne oferty,ale żaden pomysł mi nieprzychodzi.

20.05.2011
wypowiedzi: 5
*.nat.umts.dynamic.eranet.pl

to nie najlepsza branża na dzisiejsze czasy. w bankach zarabia sie głównie na kredytach a te przy obecnej polityce kredytowej banków oraz obostrzeniach narzucanych przez regulatora (rekomendacja S, T) są "niechętnie" przyznawane.

Na pozostałych produktach (lokaty, RORy, przelewy) nie zarobisz nawet na koszty

Osobiście radze pomysleć o innej branży i ZDECYDOWANIE NIE FRANCZYZA !!

20.05.2011
*.adsl.inetia.pl

Dla zainteresowanych piotr.nowak777@wp.pl

21.05.2011
*.244.161.226

Czym się kierować przy wyborze banku lub firmy brokerskiej?

22.05.2011
wypowiedzi: 76
*.74.nat.umts.dynamic.eranet.pl

Kieruj się rozumem.

Zrób wywiad wśród partnerów róznych banków w najbliższych miastach, na temat współpracy a szczególnie jej opłacalności. Może placówki nie otworzysz, ale pracę magisterską masz szansę napisać.

22.05.2011
*.244.161.226

Dziękuję za wszystkie wskazówki.

Wywiad wśród najbliższych placówek robiłem,niewszystkich,ale kilku.

Z tego co widzę to wszystko zależy od włożonej pracy franczyzobiorcy i sytuacji gospodarczej kraju.

Nie jest to takie proste jak myślałem na początku.

Nie wiem czy otworzę placówkę.Na pewno będę nad tym jeszcze myślał.

18.10.2011
wypowiedzi: 69
*.play-internet.pl

Ing zakończył projekt franczyzowy. Po niecałych 5 latach. Niedobitki dostały wypowiedzenia.

05.11.2011
wypowiedź: 1
*.123.196.60.gl.digi.pl

Mam jakiś problem z dodaniem komentarza, ale jeśli ktoś jeszcze śledzi ten wątek to polecam współpracę z jedną z dużych firm doradztwa finansowego. W zależności od sytuacji na rynku masz możliwość oferowania różnych grup produktów kredyty, inwestycje, ubezpieczenia... A nie tylko usług jednego banku czy towarzystwa. To takie moje zdanie. Sam taki oddział prowadzę i szczerze polecam.

18.04.2017
*.112.181.108

Ktoś się orientuje jakie są warunki franczyzy  Nest Bank? Ogólnie chyba teraz jest na topie, szybko się rozwija, przyciagają klientów darmowymi kontami bez warunków. Ludzie piszą dość dobre opinie o Nest Bank. W sumie chyba tylko Idea i Nest Bank mają konta darmowe bez warunków, co wydaje mi się trafia w popyt na proste rachunki bez opłat i bez kombinowania. Pozostaje tylko pytanie jak długo będą się trzymać takiej polityki prowizyjnej. Wydaje mi się, że ten bank się dobrze zapowiada. Nie ma jeszcze za dużo oddziałów, także chyba jest przestrzeń dla niego na rynku.

18.04.2017
*.112.181.108

Chciaż na mapie wygląda, że trochę ich jednak już jest https://www.nestbank.pl/o-nas/siec-partnerska.html

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.