Forum: Dotacja unijna na sklep Levi\’s

10.05.2011
wypowiedzi: 2
*.2.43.136

Witam,

Jestem zainteresowany otwarciem sklepu multibrendowego levi's, czy mogę ubiegać się o dotację unijną na tego typu działalność? Myślę o jednej z wiodących galerii handlowych w centrum Poznania, orientujecie się jakie obroty ma taki sklep w podobnej lokalizacji? Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam:) 

11.05.2011
wypowiedzi: 59
*.dynamic.gprs.plus.pl

miasto 250tys os. zysk miesieczny netto 25tys zl tyle moge powiedziec ;) koszt uruchomienia sklepu 400-500tys zl

12.05.2011
wypowiedzi: 2
*.icpnet.pl

Mało prawdopodobne uwzględniając wysokośc najmu w takim centrum hamdlowym, a czy orientuje się ktoś z Państwa jak wyglada sprawa z dotacjami unijnymi na tego typu działalnośc?

13.05.2011
wypowiedzi: 64
*.master.pl

Jesli jestes bezrobotnym to mozesz skorzystac z programu Pogoda na prace z pupu. 18tys daja ,ale ostatnio ucieli sporo pieniedzy wiec juz o to nie jest latwo. Trzeba spelniac troche warunkow i utrzymac sie conajmniej rok.

Innych pieniedzy sie nie spodziewaj. UE nie daje pieniedzy na takie rzeczy:)Co innego ekologia lubjakies tematy informatyczne..

Jak potrzebujesz idz po kase do banku, pokaz biznes plan plus srodki wlasne to ci pozycza.Nikt ci pieniedzy nie da na twoj biznes. 

 

  Pozdrawiam

18.05.2011
wypowiedzi: 14
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Moim zdaniem najlepiej byłoby udać się do UP i tam zapytać o wszystkie szczegóły. Podstawą będzie tutaj biznesplan i wtedy dowiesz się czy przysługuje Ci jakieś dofinansowanie,ale chyba raczej tak. 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.