Forum o artykule: Blask w każdej dzielnicy 1475

abecak 26.05.2011 *.affc152.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Byłem, widziałem - typowa wiocha. Nie polecam.

Anna80999 09.12.2011 *.ip-188-127-28-12.ennet.pl

1

dokladnei, wiocha malo miejsca przez to balagan, nawalone towaru chociaz nie ma gdzie ustawiac. 

zdegustowany 02.12.2013 *.afbw175.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Nie wiem jak w innych ale na Marysinie Wawerskim trzeba sprawdzac date waznosci na kazdym produkcie, widzialem juz wedliny tydzien po terminie, sledzie w sloiku 2 miesiace po terminie, pieczywo hiestandt zielone w srodku ale dalej na polce, owoce w sloiczkach dla dzieci tez po terminie a takze serki dla dzieci, sosy do makaronow , na warzywach , owocach i wielu innych produktach nie ma cen ..... panie wlascicielu szkoda ze tak rzadko bywa Pan we wlasnym sklepie i nie wiem Pan co jest na polkach 

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.