Forum: Coffe News - gastronomia 214

Przedsiębiorca 31.05.2011 *.apn-95-40-91-5.dynamic.gprs.plus.pl

4
Co sądzicie na temat takiej franczyzy? Czy są ludzie na forum którzy skorzystali z takiej możliwości franczyzy? Jestem zainteresowany ponieważ posiadam doświadczenie w handlu w dodatku nawet w sprzedaży reklam na pewnym portalu biznesowym więc myślę, że nie byłoby większego problemu z pozyskaniem klienta jeśli chodzi o moje doświadczenie. Jak to się ma w praktyce? Opłaca się taki biznes? Proszę o pomoc i pozdrawiam serdecznie

iks 31.05.2011 *.dno164.neoplus.adsl.tpnet.pl

172
Jak można wyczytać z Twojej wypowiedzi, jesteś przedsiębiorcą-teoretykiem  no cóż - teoretycznie rzecz biorąc - możesz zostać milionerem.

Przedsiębiorca 31.05.2011 *.apn-95-41-200-243.dynamic.gprs.plus.pl

4
dzięki za pomoc która wniosła ogromnie dużo do dyskusji nt. Coffe News - nadal proszę o odzew ludzi, którzy skorzystali z tej formy franczyzy

iks 31.05.2011 *.aauz207.neoplus.adsl.tpnet.pl

172
Ty przedsiębiorca, wniosłeś za to na forum, reklamę firmy, która nie ma nawet numeru telefonu stacjonarnego. Zaiste "wielka to firma" oferująca franczyzę poprzez "komórkę".

Przedsiębiorca 01.06.2011 *.apn-95-40-168-115.dynamic.gprs.plus.pl

4
Wyznacznikiem wielkości firmy jest posiadanie telefonu stacjonarnego? Otwórz bazar z ogórkami i załóż do niego infolinię - sukces murowany. Co do firmy - poczytaj w ilu krajach  ta "firma" ma swoje siedziby i od ilu lat jest na rynku pozdrawiam

iks 01.06.2011 *.dnr198.neoplus.adsl.tpnet.pl

172
Po cóż zatem pytasz o szanse "na sukces", skoro znasz tę firmę od podszewki? Nir prościej i uczciwiej reklamować swoją firmę w sposób jawny?... (Koniec tematu.)

Przedsiębiorca 01.06.2011 *.apn-95-40-247-126.dynamic.gprs.plus.pl

4
Całkowita masakra - głupich nie sieją, sami się rodzą. Jest ktoś normalny na tym forum i może mi pomóc? Na rynku jest jeszcze kilka podobnych firm świadczących podobne usługi jak coffe news - może ktoś z tymi firmami współpracował? Jak to wygląda od kuchni? Firmy podobne to m.in. lunch times. Wydaje mi się, że na tego rodzaju można sporo zarobić jeśli przede wszystkim ma się doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej - moje obawy budzi duża opłata licencyjna która może zniwelować wszystko na początku działalności.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.