Forum: Jaką piekarnię otworzyć we franczyzie? 1483

chojrak 11.06.2011 *.apn-95-41-22-64.dynamic.gprs.plus.pl

1
Witam. Chciałbym się dowiedzieć z którą piekarnią w Warszawie jest możliwa, na dobrych warunkach i jakich, opłacalna franczyza ?

Monika Borkowska 28.02.2016 *.89-67-129-174.dynamic.chello.pl

1

Jeśli chodzi o wyposażenie piekarni to warto wziac pod uwagę Guztech. Bardzo dobra jakość no i wygoda kupowania bo to także sklep internetowy. Wszystko taniej niż stacjonarnie, cieszę się, że tu trafiłem.

korner 03.03.2016 *.78.110.172.77.ip.alrwaq.net

79

Jak dla mnie to nie ma az takiego znaczenia jak piekarnia (choc rynek warto rozeznać). Kluczem do sukcesu jest wybor odpowiedniego miejsca pod tego typu inwestcyje. dobre działki inwestycyjne to podstwa.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.