Forum: DG Inwest - co sądzicie o tej firmie?

• strona:
  • 1
  • 2
23.06.2011
wypowiedzi: 2
*.play-internet.pl

wiTAM

http://franchising.pl/franczyza/963/dg-inwest-leasing-kredyt/

CO O TYM MYSLICIE 

CENTRALNA POLSKA, MIASTO 80 TYS MIESZKANCOW

23.06.2011
wypowiedzi: 137
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

ba forma kryptoreklamy.jeśli nie to i tak omijaj usługi finansowe z daleka-teraz to na 90% porażka.

24.06.2011
wypowiedzi: 2
*.play-internet.pl

czemu tak uwazasz?

mozesz rozwnac mysl?

28.12.2011
wypowiedź: 1
*.aster.pl

Uważam że usługi finansowe mają sporą przyszłośc tym bardziej że banki nie chcą już współpracować z pojedyńczymi graczami. Wolą inwestować w sieciówki mają nad tym lepszą kontrolę.

27.09.2012
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Współpracowałem z tą firmą. Nie polecam. Obiecują gruszki na drzewie, a wychodzi jak zwykle. Jak chcesz się dowiedzieć coś więcej to piszcie. Krótko mówiąc KATASTROFA.

11.03.2013
wypowiedzi: 3
*.dynamic.chello.pl

Współpracuję już ponad rok, uważam że decyzja była słuszna, duże wsparcie z centrali większość klientów przechodzi, wcześniej miałem placówkę bankową w DG mam większy odsetek załatwianych pozytywnie spraw.

28.04.2013
wypowiedzi: 9
*.gorzow.mm.pl

Ogólnie DG Inwest to porażka.. Parę miesięcy działalności i tylko jeden telefon z infolinii do mnie od osoby zainteresowanej kredytem. Był jednak tak naratczywy, że aż dziwny i podejrzany. Domysliłem się, ze ktoś z DG dzwoni i mnie sprawdza jako tzw podstawiony klient. 

Siec nie daje wiele poza 2 plakatami, wizytówkami, pieczatką etc i to jest własnie pakiet startowy za opłate franczyzową. 

Szkolenia to jedna wielka farsa. 

Resztę musisz załatwić sama. 

Ogólnie obecnie pośrednictwo kredytowe to porażka. 

Sam szef DG wypowiadał się, ze kiepskie wyniki sieci DG to efekt braku wiary w swoje mozliwości i zapowiada szkolenia w oddziałach. Ale dlaczego raptem wszyscy przestali wierzyć w swe siły?

19.06.2013
*.dynamic.chello.pl

Nie zgadzam się z przedmówcą, prowadzę z żoną już ponad rok i fajnie nam idzie. Zapracowałem sobie zdobywając dostawców, siedząc w biurze i czekać na klienta z infolini to godna postawa w dobie gdzie banki przechodzą również na sprzedaż mobilną. Jeśli ktoś lubi pracę nie tylko za biurkiem polecam...

10.08.2013
*.timplus.net

Do Maro: ja popieram i zgadzam sie w 100% firma duzo obiecuje pomocy a guzik z tego wynika, wszystko trzeba załatwiac samemu (materiały reklamowe, bazy firm sporządzać, dosłownie wszystko) pracownik placówki pozostawiony sam sobie, z centrali pomoc kiepska wymagaja od klientów tyle róznch papierów, że Ci ida w końcu gdzie indziej (w bankach dużo moich klientów dostało od ręki umowę a u mnie czekali po kilka dni na wnioski!), a szkolenia to taki pic na wodę, że aż by się wstydzili. Siedzac w biurze wiadomo nic się nie wskóra ale ja osobiście jeździłam po firmach, dzwoniła, zamieściłam dużol ogłoszeń mam osobe od roznoszenia ulotek a poniosłam więcej strat jak zysku. Polecam wszystkim założenie placówki bankowej, ludzie znają już te loga i bardziej ufaja jak widzą że znany bank a nie jakąś anonimowa firma.

20.08.2013
*.dynamic.chello.pl

DO MARO 1: Czytałem wyraźnie wypowiedzi i szef DG, mówi takie zdanie do potencjalnych franczyzobiorców, aby się nie bali przejść na własną działalność i DG im zapewni dużo lepszy start. Pewnie pracujesz u konkurencji lub coś podłapałeś i nie wiesz skąd to było. Polecam firmę w 100 %. Najlepiej zadzwońcie do losowo wybranej placówki a nie będziecie czytać konkurencję.

23.08.2013
*.timplus.net

Ja zgadzam się z Maro, wcale nie siedziałam za biurkiem jak to pisał przedmówca, włożyłam bardzo duzo energii i pracy aby wybudowac sobie sieć i PORAŻKA. Komisy, biura nieruchomości, dostawcy nikt po prostu NIKT NIE ZNA DG I NIE CHCE WSPÓŁPRACOWAĆ!!!! Zainwestowałam łącznie ok. 20 000 zł na opłatę wstępną, na przygotowanie lokalu na biuro, ulotki, banery, szyld, reklamę itd. nie zwróciła mi się nawet 1zł, ludzie przechodzili patrzyli że coś nowego otwarte, czasem ktos zajrzał czasem ktos zadzwonił i nic. Wysyłałam setki maili do firm, dzwoniłam, jeździłam i nic. Nie wierzę, że ja się nie nadaje do tej pracy bo mam spore doświadzcenie z poprzedniej posady, po prstu ludzie boja się korzystać z nieznanych firm. Nawet dzwoniąc po bankach żeby omówic szczegóły współpracy partnerskiej skoro centarlnie mamy podpisane umowy, to słyszałam wiele razy od DYREKTORÓW! a co jest to DG inwest, mamy z Wami umowę???

25.08.2013
*.pwx-net.pl

DO EWELKA: Firma w tej branży działa najdłużej bo już 20 lat. Rozmawiając z dyrektorami innych oddziałów, nie podzielamy twojej subiektywnej opinii, jeśli jakiś oddział sobie nie radzi może się zwrócić do DG o pomoc np w akcjach regionalnych, jest dużo pomysłów na rozkręcenie biznesu.

03.09.2013
*.pwx-net.pl

Polecam w zupełności system, przy każdej transakcji jest opiekun który podpowiada i kieruję na odpowiedni bank lub firmę leasingową. Oddziały które się zwracają o doatkowe szkolenia lub akcje regionalne dostają wsparcie. Polecam też nowy produkt System Sprzedaży Ratalne świetnie się sprzedaje.

04.09.2013
*.timplus.net

Nikt mi takowej pomocy NIE ZAOFEROWAŁ, starciłam 20 tys. zł na tym biznesie na lokal, bieżące opłaty, materiały reklamowe, nawet ulotek nie dostałam... 5 tys. opłata wstepna i zero pomocy, jeździłam po firmach dzwoniłam i nic, nikt nie chce korzystać z usług anonimowej firmy gdzie sie tydzień czeka na wnioski... w jednym mieście palcówka sie przyjmie gdzie indziej niestety nie, ale nie mam zamiaru zachwalać DG bo niczym soebie u mnie na to nie zasłużyli, a te ich szkolenia są na poziomie podstawówki, aż wstyd

17.09.2013
*.dynamic.chello.pl

Polecam firme do współpracy już po 4 misiącach zaczełem otrzymyać stałe dochody od firmy. Szkolenia prowadzone sa pod kontem klienta jego aspektów podatkowych, są informacje gdzie tych klientów szukać z kim nawiazać współpracę, zapraszam do dołączenia się do grupy i do zoba na integracjach.

11.01.2014
wypowiedzi: 4
*.pwx-net.pl

Widzę że dwie osoby robią zamieszanie, polecam firmę w 100%, proste zasady, duża pomoc z centrali, nie mogę narzekać. Dużo pomocnych informacji z biura rachunkowego, które wchodzi w skład grupy DG - INWEST. Szkolenia sensowne pod kontem odliczenia jak najwięcej aby klienci nie płacili mniejsze podatki. Zachęcam ja pracuje już drugi rok w sieci.

16.01.2014
*.pwx-net.pl

Miałam na początku obawy, czy sobie poradzę ale przy Franczyzie z DG - INWEST szybko nauczyłam się finansów i mamy oferty nawet tansze niż w banku o te drogie ubezpieczenia na życie, nie wspomne o kredytach z dotacjami unijnymi, z których klienci są zachwyceni. Zapraszam do naszego zespołu i mam nadzieje do zobaczenia na szkoleniach :)

31.01.2014
wypowiedzi: 7
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Witam

Mam pytanie do partnerów DG Inwest - w jakich miejscowościach , chodzi o wilekolść liczbę ludności działacie?

31.01.2014
wypowiedzi: 4
*.pwx-net.pl

Oddział franczyzowy należy budowac w niejscowościach powyzej 30 000 mieszkańców, poniżej radziłbym Autoryzowanego Partnera. Więcej poczytasz sobie na stronie dg-finanse.pl

31.01.2014
wypowiedzi: 7
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Tomi34 w jakim mieście działasz? Próbowałem wysłać maila na priva ale jest chyba jakiś problem

• strona:
  • 1
  • 2

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.