Forum: Mamuśka The Cheesecake Shop - co się dzieje 1483

Pit 07.07.2003 *.wm16.neoplus.adsl.tpnet.pl

Z tego co usłyszałem sieć zamknęła lub przejęła od swoich biorców kilka lokali. Ja doliczyłem się 8 funkcjonujących punktów tej sympatycznej sieci - było już w pewnym momencie 14 lokali franchisingowych. Jestem nimi zainteresowany, czy ktoś może mi podać przyczyny zamknięć kolejnych jednostek sieci.

worq 17.07.2003 *.pg158.gliwice.sdi.tpnet.pl

Ciekawe jak smakuja ich ciasta - probowal juz ktos?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.