Forum: Księgowość po angielsku

12.07.2011
wypowiedzi: 5
*.46-29-146.tkchopin.pl

Hej, zacząłem współprace z firmami zagranicznymi, potrzebuję pilnie firmy zajmującej się księgowością ze znajomością angielskiego. 

28.07.2011
wypowiedź: 1
*.dynamic.chello.pl

Witaj, słuchaj korzystam z usług księgowości firmy Gradatim, też współpracuję z firmami zagranicznymi. Firma ta bardzo dobrze radzi sobie z angielskimi dokumentami, bezproblemowa obsługa, także mogę polecić. Pozdrawiam!

13.07.2016
wypowiedzi: 3
*.dynamic-ra-11.vectranet.pl

Może oprócz firmy księgowej zainteresuj się programami do naliczania płac http://www.unit4.com/pl/payroll . Bardzo uławiają one kontrolowanie przepływu gotówki w firmie i wspomagają pracę księgowych.

26.07.2017
wypowiedzi: 44
*.181.117.18

Ja w przypadku gdy ktoś zaczyna wchodzic na jakikolwiek rynek zagraniczny polecam skorzystać z usług https://www.tmf-group.com/pl-pl/services/companies/accounting-tax/accounting/. Mają oni swoje biura w 80 krajach i znają tamtejsze przepisy i prawa. Jestem pewny, że bez problemu pomogą i doradzą jak poruszać się porynku danego kraju. A i jeszcze świadczą bardzo dobrze usługi księgowe i podatkowe. Jestem pewny, że są oni niezbędni każdej firmie, która chce się rozwinąć na rynkach zagranicznych.

28.07.2017
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Biuro getek chętnie przyjmuje takie oferty, oferują usługi w zagranicznych językach http://biurogetek.com.pl/oferta/ksiegowosc.html. Sam jeśli mam jakiegoś klienta zza polski wynajmuję ich do obsługi księgowości itp. Dają radę aż miło popatrzec.

28.07.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Przecież zawsze może to wykonywać twoja księgowa a jedynie zamówisz tłumaczenie dokumentów katowice. Pełno jest teraz tłumaczy przysięgłych którzy to z chęcią zrobią, a będzie to tak samo dobrze wykonane :)

28.07.2017
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zawsze możesz wysłać swoich pracowników na szkolenie językowe. To dobra inwestycja, zawsze angielski firmy poznań się przyda. Nie tylko przy tej umowie ale i przy inncyh. Im bardziej wyszkolisz swoich pracowników tym więcej zaoszczędzisz w przyszłości, także to też sposób na fajny inwestycję w firmę ;)

30.07.2017
wypowiedź: 1
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Takie usługi jak oczekujesz prowadzi biuro rachunkowe Katowice. Obsługują klientów też online dlatego bez problemu możesz podjąć z nimi współpracę. Ja tak z nimi działam już od roku i nie było jeszcze żadnych problemów ;)

09.08.2017
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wg mnie najlepiej byłoby swoją księgową douczyć. Kursy językowe to nic trudnego a przy okazji mogłaby ona zajmować się innymi rzeczami związanymi z zagranicznymi sprawami ;) Sam byłem na takim szkoleniu, tu się zapisalem http://yellow.pl/tlumaczenia/ i powiem że to nawet dziala, są efekty po miesiącu ;)

22.08.2017
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Najlepiej tak jak kolega wyżej mówi, nająć tłumacza lub doszkolić swoją księgową. Chociaż teraz każde biuro tłumaczeń oferuje tłumaczenie tryb ekspresowy. Także nie widzę przeszkód w oddawaniu im dokumentów do tłumaczenia. Przysięgły zachowa wszsytko dla siebie przecież ;)

16.11.2017
wypowiedzi: 16
*.54.ipv4.supernova.orange.pl

Ja polecam ich [url=http://jezak.pl/en/about-me/]http://jezak.pl/en/about-me/[/url] pełna obsługa firmy, nie tylko księgowość, ale również kadry, rachunkowość. Mocno polecam profesjonalni, rzetelni mają ogromną wiedzę i posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.