Forum: Księgowość po angielsku 1484

ulrichts 12.07.2011 *.200.46-29-146.tkchopin.pl

5
Hej, zacząłem współprace z firmami zagranicznymi, potrzebuję pilnie firmy zajmującej się księgowością ze znajomością angielskiego. 

Racjo 28.07.2011 *.89-77-85-83.dynamic.chello.pl

1
Witaj, słuchaj korzystam z usług księgowości firmy Gradatim, też współpracuję z firmami zagranicznymi. Firma ta bardzo dobrze radzi sobie z angielskimi dokumentami, bezproblemowa obsługa, także mogę polecić. Pozdrawiam!

racjonalista 13.07.2016 *.095160158213.dynamic-ra-11.vectranet.pl

5

Może oprócz firmy księgowej zainteresuj się programami do naliczania płac http://www.unit4.com/pl/payroll . Bardzo uławiają one kontrolowanie przepływu gotówki w firmie i wspomagają pracę księgowych.

Deppo 26.07.2017 *.194.181.117.18

51

Ja w przypadku gdy ktoś zaczyna wchodzic na jakikolwiek rynek zagraniczny polecam skorzystać z usług https://www.tmf-group.com/pl-pl/services/companies/accounting-tax/accounting/. Mają oni swoje biura w 80 krajach i znają tamtejsze przepisy i prawa. Jestem pewny, że bez problemu pomogą i doradzą jak poruszać się porynku danego kraju. A i jeszcze świadczą bardzo dobrze usługi księgowe i podatkowe. Jestem pewny, że są oni niezbędni każdej firmie, która chce się rozwinąć na rynkach zagranicznych.

Fryhi 28.07.2017 *.aeiv184.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Biuro getek chętnie przyjmuje takie oferty, oferują usługi w zagranicznych językach http://biurogetek.com.pl/oferta/ksiegowosc.html. Sam jeśli mam jakiegoś klienta zza polski wynajmuję ich do obsługi księgowości itp. Dają radę aż miło popatrzec.

Itoge 28.07.2017 *.aeiv184.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Przecież zawsze może to wykonywać twoja księgowa a jedynie zamówisz tłumaczenie dokumentów katowice. Pełno jest teraz tłumaczy przysięgłych którzy to z chęcią zrobią, a będzie to tak samo dobrze wykonane :)

Inahe 28.07.2017 *.aejh177.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Zawsze możesz wysłać swoich pracowników na szkolenie językowe. To dobra inwestycja, zawsze angielski firmy poznań się przyda. Nie tylko przy tej umowie ale i przy inncyh. Im bardziej wyszkolisz swoich pracowników tym więcej zaoszczędzisz w przyszłości, także to też sposób na fajny inwestycję w firmę ;)

Drevu 30.07.2017 *.ip-5-172-234-133.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

1

Takie usługi jak oczekujesz prowadzi biuro rachunkowe Katowice. Obsługują klientów też online dlatego bez problemu możesz podjąć z nimi współpracę. Ja tak z nimi działam już od roku i nie było jeszcze żadnych problemów ;)

Clumi 09.08.2017 *.adl79.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Wg mnie najlepiej byłoby swoją księgową douczyć. Kursy językowe to nic trudnego a przy okazji mogłaby ona zajmować się innymi rzeczami związanymi z zagranicznymi sprawami ;) Sam byłem na takim szkoleniu, tu się zapisalem http://yellow.pl/tlumaczenia/ i powiem że to nawet dziala, są efekty po miesiącu ;)

Worev 22.08.2017 *.adm125.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Najlepiej tak jak kolega wyżej mówi, nająć tłumacza lub doszkolić swoją księgową. Chociaż teraz każde biuro tłumaczeń oferuje tłumaczenie tryb ekspresowy. Także nie widzę przeszkód w oddawaniu im dokumentów do tłumaczenia. Przysięgły zachowa wszsytko dla siebie przecież ;)

Monna Ronna 16.11.2017 *.178.43.36.54.ipv4.supernova.orange.pl

18

Ja polecam ich [url=http://jezak.pl/en/about-me/]http://jezak.pl/en/about-me/[/url] pełna obsługa firmy, nie tylko księgowość, ale również kadry, rachunkowość. Mocno polecam profesjonalni, rzetelni mają ogromną wiedzę i posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie.

Karolina Buszek 16.01.2018 *.114-bi1-7.acn.waw.pl

7

W BPG Polska Audyt prowadzą księgowość w języku angielskim lub niemieckim. Mają doświadczony zespół, który cały czas się dokształca więc nie ma mowy, że nie mają o czymś pojęcia. Dodatkowo oferują zdalny dostęp do systemu księgowego dzięki czemu można zaoszczędzić na czasie z wożeniem faktur i monitorowaniu księgowości. Jeżeli jest potrzeba mogą przygotować dodatkowe raporty na potrzeby klienta. Idalne, indywidualne podejście do każdego :)

Alexferguson 20.01.2018 *.static-host202-61-38-48.link.net.pk

4

It's critical to be exact on the grounds that your organization's execution is reflected in the records you chip away at. So we've chosen the most as often as possible utilized bookkeeping terms and transformed them into a simple to-process list. Pay Someone Write Essay You should simply read each word or expression precisely, at that point observe the definition and illustrations. As a rule, when adapting new vocabulary it's a smart thought to abstain from making an interpretation of the new words into your local dialect.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.