Forum: Księgowość po angielsku

12.07.2011
wypowiedzi: 5
*.46-29-146.tkchopin.pl

Hej, zacząłem współprace z firmami zagranicznymi, potrzebuję pilnie firmy zajmującej się księgowością ze znajomością angielskiego. 

28.07.2011
wypowiedź: 1
*.dynamic.chello.pl

Witaj, słuchaj korzystam z usług księgowości firmy Gradatim, też współpracuję z firmami zagranicznymi. Firma ta bardzo dobrze radzi sobie z angielskimi dokumentami, bezproblemowa obsługa, także mogę polecić. Pozdrawiam!

13.07.2016
wypowiedzi: 2
*.dynamic-ra-11.vectranet.pl

Może oprócz firmy księgowej zainteresuj się programami do naliczania płac http://www.unit4.com/pl/payroll . Bardzo uławiają one kontrolowanie przepływu gotówki w firmie i wspomagają pracę księgowych.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.