Forum: Franczyzobiorca - obsługa doskonała 1482

TomaszHalicki 14.07.2011 *.89-73-128-104.dynamic.chello.pl

4

Drodzy forumowicze. Chciałbym, abyśmy drogą dyskusji, wypracowali nasz ideał serwisu franczyzowego. Chodzi mi tutaj zarówno o sam serwis www, jak i potencjalne elementy,  jakie naszym zdaniem, są niezbędne/byłyby bardzo pomocne dla franczyzobiorcy. 

Sam mam swoje konkretne preferencje ale chciałem zobaczyć, na ile pokrywają się z waszymi, dlatego narazie powstrzymam się od prezentacji swojego pomysłu, ale z pewnością to uczynie. Tak więc jak by waszym zdaniem, wyglądał serwis www dla potencjalnego franczyzobiorcy i już posiadającego licencje, doskonały?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.