Forum: Franczyza z Netią - usługi dla biznesu 62

YUGO 05.08.2011 *.user-109-243-253-86.play-internet.pl

11
Witam Serdecznie wszystkich użytkowników franchisingu! Proszę o podzielenie się doświadczeniem lub informacjami dotyczącymi współpracy z systemami oferującymi sprzedaż produktów Netii. Temat jest jak najbardziej bardzo ciekawy, natomiast czy są wśród nas osoby ,które zdecydowały się na otwarcie Salonu Netii? Zaraszam do dyskusjii!

PiotrdrugiPiotr 05.08.2011 *.80.51.151.237

94
owszem miałem takie dwa salony. Niestety, absolutnie nie da się z tego wyżyć. Sprzedaz jest na tyle mała, że nie ma , żadnej technicznej mozliwości , wyrobienia nawet na opłaty. Pod warunkiem że siedzisz sam. ODRADZAM

YUGO 05.08.2011 *.v23-09.opera-mini.net

11
Mam rozumieć ,że system franczyzowy o jakim mowa to qserwis z Łomży? Oni chyba jako jedyni dają możliwość otwierania salonów Netii. Jestem zdziwiony rozwojem twojej sytuacji, ponieważ wszystcy okrelają to jak strzał w 10-kę! Ale jeżeli ty dwa salony prowadziłeś to znaczy ,że mialeś doświadczenie w branży? Pozdrawiam

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.