Forum: Plus Gsm Partner - czy warto działać w telekomunikacji? - telekomunikacja, IT, AGD/RTV 26

Asia.Pytająca 08.08.2011 *.afrj185.neoplus.adsl.tpnet.pl

6
Proszę o porady czy warto otwierać taki punkt w 20tys miasteczku. Liczę również na wypowiedzi ze strony osób mających doświadczenie w tej branży. Jeśli ktoś mógłby podzielić się wiedzą na temat prowizji i wynagrodzenia również byłabym wdzięczna.

Jarosław 08.08.2011 *.host-77-252-36-156.poznan.inotel.pl

17
jaki jest koszt otwarcia? Co jest teraz bardziej dochodowe Plus czy Tmobile?

Asia.Pytająca 08.08.2011 *.aejq35.neoplus.adsl.tpnet.pl

6
sądze że bardziej Plus chcoiaż wszystko zależy od rynku. Koszt otwarcia ok 60tys. tak czytałam a jak jest w praktyce jestem na etapie dowiadywania się. Również tutaj czekam na źródła wiadomości...

Asia.Pytająca 09.08.2011 *.dgy33.neoplus.adsl.tpnet.pl

6
Nikt nie ma nic do powiedzenia na ten temat? Naprawde tak kiepsko w tym interesie?

bar660 09.08.2011 *.host-62-141-195-111.swidnica.mm.pl

50
Jest to bardzo ciężka branża: to czy klient trafi do naszego punktu właściwie nie zależy od nas (oczywiście obsługa itp ma znaczenie) ale głównie oferta i przyzwyczajenia klienta. My jako osoba prywatna niewiele możemy zrobić by przyciągnąć klienta. Obecnie co logiczne najlepsze firmy to Orange, T-Mobile, Plus. Co wybrać-tego nie wiem. Prowadzę punkt jednej z tych sieci i powiem że trzeba temu poświęcać bardzo, bardzo dużo czasu. Ale jeżeli na Waszym rynku jest jeszcze miejsce (tzn. mało punktów, duże miasto -max 1 punkt (danej sieci) na 20.000tyś mieszkańców)i macie dużo chęci oraz trochę doświadczenia-to w tej branży da się całkiem ładnie zarobić-najważniejszy klient(i jego obsługa) oferta oraz chęci! Ale kto nie próbuje ten nie wygrywa...!

Asia.Pytająca 10.08.2011 *.adia239.neoplus.adsl.tpnet.pl

6
Pytanie do bar660... Powiedz czy w miasteczku 6tys gdzie jest dużo okolicznych wiosek ma to sens? Możesz odezwać sie do mnie na priv bo mam troche pytań mógłbys poświecic mi trochę czsu? mail: asia.ratajczak21@gmail.com

julencja 23.12.2011 *.80.50.4.86

1

Asia,czy udało ci sie otworzyć punkt którejś z sieci?Ja równiez chcę otworzyć taki punkt,tylko nie mam doświadczenia w tej branży ,więc się boję że się nie uda.Napisz czy ci sie udało i ewentualnie jakiego operatora punkt otworzyłaś oraz jakie są koszty.

PiotrdrugiPiotr 23.12.2011 *.212.160.203.24

94

mam 5 punktów jednej z sieci. i powiem tak , nie ma żadnej reguły co do lokalizacji.ja mam 3 lokale w centrach handlowych dwa to miasta powyżej 200 tys , jedno to miasto 80 tys, jedno to miasto 20 tys i jedno to miasto 8 tys. I tak bardzo dobrze mi idzie w dwóch 200 tysiecznikach oraz w tym 8 tysięczniku. Najgorszy punkt to 80 tys. powiem wam tak, jesli chcecie wchodzic w ta branże, to nie ma na co czekac. niedługo rozpocznie się optymalizacja wszystkich sieci, i bedą raczej zamykac słabiaków a o nowych otwarciach nie będzie mowy. Oczywiscie poza otwieranymi wielkimi galeriami.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.