Forum: Franczyza dla początkującego

08.08.2011
wypowiedź: 1
*.cdma.centertel.pl

Witam,

 Chciałbym sie dowiedzieć w jakiej branży najlepiej zacząc swoją "przygodę" z fraczyzą.

Oraz ewentualnie jacyś sprawdzeni franczyzodawcy.

 

Z góry dzięki za pomoc 

10.08.2011
wypowiedzi: 9
*.dynamic.gprs.plus.pl

Witam,

 Wszystko zależy od tego jakie miasto Cię interesuje, jakie masz do wydania pieniąze i o jakiej branży myślisz.

Pzdr.

16.08.2011
wypowiedzi: 6
*.knowinservers.net

Ja zdecydowałam się na branżę kosmetyczną. Dużo na ten temat czytałam i szukałam informacji. Branża kosmetyczna jako jedna z niewielu w czasie kryzysu nie straciła, a wręcz odwrotnie! Kobiety inwestują w siebie i popularność zabiegów upiększających rośnie, dlatego uważam, że warto właśnie w tę branże zainwestować. Otwieram we wrześniu swój pierwszy salon pod marką Be Silky, oferta jest baardzo bogata, więc wierzę w sukces i kto wie, może otworzę kolejną placówke:-) Czas pokaże, ale z taką ofertą nie wątpię w szybki zwrot. pozdrawiam

24.08.2011
wypowiedzi: 5
*.warszawa.vectranet.pl

Witam,

 Najlepiej zacznij od franczyzy, która pokrywa się z Twoim wykształceniem oraz zainteresowaniami. Nie mniej ważne są koszty początkowe oraz ewentualne comiesięczne opłaty. Pomyśl również o nowych produktach lub usługach, które nie istnieją na rynku od wielu lat i  klienci nie mają przesytu np. Sprzedaż energii elektrycznej dla firm.

 Pozdrawiam

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.