Forum: Czy warto inwestować w sieć sklepów spożywczych Chata Polska?

15.08.2011
wypowiedź: 1
*.kalisz.mm.pl

 

Zwracam się z zapytaniem do partnerów handlowych którzy już z taką siecią podpisali umowe i prowadzą działalność.

Jestem w trakcie podpisywania umowy i się wacham bo wiadomo są do wydania duże kwoty, dlatego pytam się czy ktoś prowadzi taki sklep i czy warto....

 

13.12.2011
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

<p>Ja również jestem przed podjęciem decyzji odnośnie franczyzy z Chatą. Po dwóch spotkaniach z przedstawicielem sieci wątpliwości jest więcej niż wcześniej i dotyczą głównie spraw finansowych.</p>

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.