Forum: Zdrowa Kuchnia - Najlepsza Franczyza? - gastronomia 214

PawelZaba 16.08.2011 *.89-73-128-104.dynamic.chello.pl

25
Poszukuje osób będących franczyzobiorcami którejś z sieci ze zdrowym jedzeniem. Czy ktoś z was wie może, która marka jest w tej dziedzinie w Polsce najpopularniejsza??

annusia 16.08.2011 *.178.182.16.29.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

1
ja tez zastanawiam sie nad wejsciem w siec cateringu ze zdrowa zywnoscia.Przeraza mnie mala liczba jednostek franczyzowych sa narazie tylko dwie i jedna wlasna.

PawelZaba 16.08.2011 *.89-73-128-104.dynamic.chello.pl

25

Mi chodziło raczej o gastronomie.... Rozważałem Green Way albo Bio Way, ale ta pierwsza sieć, która jest bardzo duża i mi znana, nie udziela licencji swoje bary w miastach mniejszych niz 200 tysiecy a zkolei Bio Way jest strasznie podejrzany i dużo złego o nich słyszałem, poza tym wydali mi się troche zdesperowani, więc nie wiem czy to dobry pomysł na biznes franczyze....

A ty co miałaś na myśli? 

Krysia1 18.08.2011 *.host-46-186-87-248.dynamic.mm.pl

2

Ja zdecydowanie odradzam Panu Bio Way. Jestem wegetarianką od 10 lat, byłam we wszystkich ich lokalach. Z zewnatrz, wyglądaja jak zakłady pogrzebowe, wewnątrz zaś mozna zobaczyć co by było, gdyby bar mleczny "U Romana" miał dziecko z "Mcdonalds". I jeszcze ten tandentny "pas transmisyjny" i te tacki.... jadłodajnia dla bezdomnych. No coz moze jest w tym metoda, wśród nich pewnie też są wegetarianie. 

Jesli chodzi o samo jedzenie to oni nie potrafia zrobić nawet 1 potrawy jak trzeba. Byłam tam z synkiem, 5 lat, zamówilismy kids meal i dostalismy surowe jabłko, banana i jakis wyschniety wafelek w styropianowym pudełku....

Z punktu widzenia pojedynczego klienta, wegetarianina, nie ma szans zeby Bio Way nas przyciągnął, zreszta wystarczy spojrzeć, prawie zawsze jest tam pusto, a mijam ich największy lokal codziennie.

Nie mozna tez zapomnieć o cenach, zupełnie nie przystających do głodowych porcj, oraz niewygodnych krzeslach, chyba po to takich, zeby klient szybko zwolnił miejsce....

Powinni zmienic nazwe na "płac i spadaj". 

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.