Forum: Zdrowa Kuchnia - Najlepsza Franczyza?

16.08.2011
wypowiedzi: 25
*.dynamic.chello.pl

Poszukuje osób będących franczyzobiorcami którejś z sieci ze zdrowym jedzeniem. Czy ktoś z was wie może, która marka jest w tej dziedzinie w Polsce najpopularniejsza??

16.08.2011
wypowiedź: 1
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

ja tez zastanawiam sie nad wejsciem w siec cateringu ze zdrowa zywnoscia.Przeraza mnie mala liczba jednostek franczyzowych sa narazie tylko dwie i jedna wlasna.

16.08.2011
wypowiedzi: 25
*.dynamic.chello.pl

Mi chodziło raczej o gastronomie.... Rozważałem Green Way albo Bio Way, ale ta pierwsza sieć, która jest bardzo duża i mi znana, nie udziela licencji swoje bary w miastach mniejszych niz 200 tysiecy a zkolei Bio Way jest strasznie podejrzany i dużo złego o nich słyszałem, poza tym wydali mi się troche zdesperowani, więc nie wiem czy to dobry pomysł na biznes franczyze....

A ty co miałaś na myśli? 

18.08.2011
wypowiedzi: 2
*.dynamic.mm.pl

Ja zdecydowanie odradzam Panu Bio Way. Jestem wegetarianką od 10 lat, byłam we wszystkich ich lokalach. Z zewnatrz, wyglądaja jak zakłady pogrzebowe, wewnątrz zaś mozna zobaczyć co by było, gdyby bar mleczny "U Romana" miał dziecko z "Mcdonalds". I jeszcze ten tandentny "pas transmisyjny" i te tacki.... jadłodajnia dla bezdomnych. No coz moze jest w tym metoda, wśród nich pewnie też są wegetarianie. 

Jesli chodzi o samo jedzenie to oni nie potrafia zrobić nawet 1 potrawy jak trzeba. Byłam tam z synkiem, 5 lat, zamówilismy kids meal i dostalismy surowe jabłko, banana i jakis wyschniety wafelek w styropianowym pudełku....

Z punktu widzenia pojedynczego klienta, wegetarianina, nie ma szans zeby Bio Way nas przyciągnął, zreszta wystarczy spojrzeć, prawie zawsze jest tam pusto, a mijam ich największy lokal codziennie.

Nie mozna tez zapomnieć o cenach, zupełnie nie przystających do głodowych porcj, oraz niewygodnych krzeslach, chyba po to takich, zeby klient szybko zwolnił miejsce....

Powinni zmienic nazwe na "płac i spadaj". 

27.06.2017
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dzisiaj zdrowe jedzenie jest w cenie te wszystkie produkty bezglutenowe czy bez laktozy każdy chce zdrowo się odżywiać i na moje warto w to zainwestować bo lepiej dopłacić trochę i mieć zdrowy prodkut niż takie śmieci z marketu coraz wiecej społeczeństwa tak myśli i można wejść w ten biznes.

11.09.2017
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zdrowe jedzenie jest teraz bardzo trendy, sam mu uległem zresztą i ciągle zamawiam coś tutaj: vegenovo.pl , podejrzewam że takie sklepy jak ten mają teraz bardzo duży obrót. 

12.09.2017
wypowiedzi: 28
*.181.117.18

Słuchajcie, dobrze że temat jest gastronomiczny, to się pod niego podepnę. Mianowicie chciałam się Was poradzić w takiej kwestii, co uważacie na temat systemu POSTER - https://joinposter.com/pl ? Mąż namawia mnie na takie rozwiązanie, bo przekonuje, że w ten sposób za pomocą oprogramowania na tablecie będziemy mogli zarządzać sprzedażą i drukować rachunki. Brzmi kusząco, ale zanim dam zielone światło na ten wydatek, chcę zapytać Was o zdanie.

05.10.2017
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeśli chodzi o zdrowe jedzenie to myśle że tak jak kolega pisał wyżej Green Way myśle że jest dość dobry chociaż najgorsze jest to że ludzie którzy jedzą zdrowe jedzenie myślą że dostarczaja do swojego organizmu wszystkie niezbędne składniki, ja jednak polecam brać dodatkowo jakieś swanson witaminy i minerały bo nie wszystko idzie codziennie dostarczyć do organizmu

27.11.2017
wypowiedzi: 23
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szukasz rzetelnego i sprawdzonego dostawcy zdrowej żywności do gastronomii? Wejdź na http://hurtowniabastek.pl/

27.11.2017
wypowiedzi: 23
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

zdrowej kuchni nie ma bez zdrowych herbat. polecam https://veertea.com/

29.11.2017
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Słyszałem że tu w poznaniu jest kilka takich firm ktore sie tym zajmóją, możesz obaczyc na youtube na niektorych kulturystow bo oni to stosują

29.11.2017
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeśli jesteś pasjonatem sportu oraz zdrowego trybu życia, a niestety borykasz się z problemem diet - strona http://twoja-dietetyczka.pl/ jest właśnie dla Ciebie. Na stronie znajdują się diety m. in. wegetariańska, Montignaca i bezglutenowa wraz z przepisami. Polecam!

05.12.2017
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

No teraz jest spory hype na zdrowe odżywianie sam kupuje witaminy w sklepie internetowym np witamina k2 sklep mi sprzedaje. Także takie zdrowy catering coś na pewno będzie zdecydowanie lepszy. 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.