Forum: S-printer czy to dobry pomysł? 1484

Dzienciol 22.08.2011 *.atd189.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Witam, chciałbym was prosić o opinie na temat mojego pomysłu na biznes.
Chciałbym zainwestować w system franczyzowy S-printer, który oferuje usługi poligraficzne, pieczątki oraz tusze i tonery. Czy któryś z forumowiczów miał do czynienia z tą siecią, czy warto wchodzić w ten biznes, czy jest to opłacalny interes? Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki. Pozdrawiam serdecznie.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.