Forum: franczyza vox 1483

pinki 24.08.2011 *.oba98.internetdsl.tpnet.pl

2
Czy ktoś już współpracował na zasadzie franczyzy z VOX-em. Jak przebiega współpraca? Prosze o info.

marianna 23.09.2011 *.afao191.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Hej, ja korzystałam i korzystam z franczyzy vox. Jestem bardzo zadowolona. Gdymym miała teraz ponownie wybierac firmy to znowu bym wybrała vox.

szszpilka 31.10.2011 *.afsm36.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

 Na jakiej podstawie tak sądzisz? co sie skuciło i co sie trzyma przy voxie? Z czego jestes najbardziej zadowolona?

pinki 29.11.2011 *.oba98.internetdsl.tpnet.pl

2

Jestem na etapie dogadywania się z voxem i wszystko jest na dobrej drodze. Nie mogę narazie zdradzić szczegółów ale jak już wszystko sfinalizuje to dam znac no i zaprosze was do mojego sklepu na zakupki :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.