Forum: Zabezpieczenie wierzytelności franczyzodawcy 1483

Pit23 31.08.2011 *.static-ip-87-248-80-75.promax.media.pl

1

Witam. Zamierzam podpisać umowę franczyzową, ale pojawił się problem z zabezpieczeniem wierzytelności franczyzodawcy. Czy istnieje możliwość zabepieczenia wierzytelności ( kary umowne, kredyt kupiecki, towar ) wykupując polisę ubezpieczeniową w towarzystwie ubezpieczeniowym ? Czy płacąc składkę ubezpieczeniową mogę jako franczyzobiorca zabezpieczyć wierzytelność franczyzodawcy ? Jeżeli tak, czy znacie na polskim rynku towarzystwo ubezpieczeniowe które oferuje taką usługę ?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.