Forum: Stop&Shop / Zatrzymaj się i kup

19.09.2011
wypowiedzi: 30
*.83.30.198

Witam,

czy ktoś z forumowiczów mógłby wypowiedzieć się na temat sieci Stop&Shop?

Na oficjalnej stronie franczyzodawcy znajduje się informacja, iz jest to sieć działająca w Wielkiej Brytanii od 15 lat. Tymczasem z informacji ogólnodostęonych wynika, iz taka sieć funkcjonuje w rzeczywistości, ale tylko i wyłącznie na terenie USA...

Pyatnie do forumowiczów z Wielkopolski - czy odwiedził ktos z Państwa sklep sieci?Jak wygląda sprawa z asortymentem, cenami oraz generalnie ruchem w punktach Stop&Shop?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź

 

23.09.2011
wypowiedź: 1
*.nwrknj.fios.verizon.net

Witam! 

Potwierdzam, iz sklepy Stop&Shop funkcjonuja w USA. Osobisie robie w nich zakupy. SS to sredniej jakosci supermarket, mysle iz mozna go porownac do Auchan, i cenowo i jakosciowo. 

23.09.2011
wypowiedzi: 30
*.83.30.197

Zastanawia mnie w takim razie, na jakiej zasadzie działa sieć Stop&Shop w Polsce.

Czy jest to swego rodzaju masterfranczyza czy też zbieżność nazw i znaków handlowych?

Może jakąś wiedzą w tym zakresie dysponują redaktorzy portalu, którzy przeprowadzali krótki wywiad z właścicielem sieci w Polsce?

27.03.2012
wypowiedź: 1
*.icpnet.pl

Hej ho.

Pytanie nie będzie z kategorii \\\"oryginalne i zaskakujące\\\".

Czy ktoś z forumowiczów prowadzi stop&shop i jeśli tak - jak mu się wiedzie? Jak z ruchem? Czy to opłacalny biznes? Jakaś ogólna ocena współpracy z punktu widzenia franczyzobiorcy.

 

Dziękuję.

17.05.2012
wypowiedzi: 3
*.icpnet.pl

Jeśli nie jesteś właścicielem lokalu i nie pracujesz sam to nie zarobisz!!!!!!!!!! Wszystkie sklepy franczyzowe(z którymi mieliśmy kontakt) popadają w długi

17.05.2012
wypowiedzi: 3
*.icpnet.pl

Jeśli nie jesteś właścicielem lokalu lub nie pracujesz sam to nie zarobisz!!!Franczyzobiorca PS.Po spotkaniu z innymi franczyzobiorcami problem dotyczy wielu sklepów. Kwestia czasu kiedy sklepy będą odchodzić od systemu.

25.05.2012
wypowiedzi: 2
*.3-2.cable.virginmedia.com

Prosilbym o wiecej informacji od przedmowcy. Dlaczego tak sadzisz ze sklepy popadaja w dlugi? POweile tez pytanie autora tematu jaki jest ruch w tych sklepach?

25.05.2012
wypowiedzi: 30
*.83.30.179

Witam,

ruch w sklepach zapewne zależy w dużej mierze od lokalizacji.

Koncept sieci Stop&Shop wydaje się z zewnątrz bardzo ciekawy, jednakże w mojej okolicy sklep funkcjonował tylko 4 miesiące. Najprawdopodobniej nie udało się właścicielom osiągnąć odpowiedniego poziomu przychodów. Szczegółów jednak nie znam.

25.05.2012
wypowiedzi: 2
*.3-2.cable.virginmedia.com

Doomin dziekuje za bardzo cenna informacje czy moglbys napisac w jakim miescie zaszla taka sytuacja?

27.05.2012
wypowiedzi: 30
*.ip.netia.com.pl

Lokal funkcjonował w Łowiczu, na głównej ulicy handlowej miasta.

Sklep zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz prezentował się ładnie.

 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.