Forum: Wypożyczalnie Przyczep przy hipermarketach 1475

krzys 03.11.2011 *.178.181.13.253.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

3

Co sądzicie o pomyśle założenia wypożyczalni przyczep przy markecie budowlanym? Kontaktowałem się z firmą MARTIN i brzmi to dosyć ciekawie. Organizują wszystko w cenie, z której większa część przeznaczona jest na zakup przyczep, które będą moją własnością, więc tak naprawdę ryzykuję niewiele. Pozna tym co chyba najważniejsze organizują lokalizację w bardzo dobrym punkcie na terenie hipermarketu budowlanego. Czy ktoś ma na ten temat jakieś informacje, jak sądzicie jakie dochody można z tego osiągnąć?

zibi1963usa 03.11.2011 *.c-24-0-62-45.hsd1.nj.comcast.net

19

MYSLE ,ZE NA OPLATY WYSTARCZY.....

Robi1977 03.11.2011 *.93-181-190-1.internetia.net.pl

1

Wypożyczalnia przyczep w Europie jest modna a w Polsce dopiro raczkuje ale w dobrym punkcie powinna swoje zarobić , warunek dobra lokalizacja i rozsądny czynsz.

Zorro 04.11.2011 *.do.komnetpc.pl.z.tpnet.pl

1

Pomysł na biznes interesujący a lokalizacja przy markecie budowlanym to dodatkowy atut. Napewno jest jest to rozwojowy sektor. I w końcu nić się nie traci, przyczepy zawsze można sprzedać.

krzys 07.11.2011 *.46.205.112.156.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

3

Witam jeszcze raz .

Pytałem o Wasze doświadczenia z takim biznesem, czy znacie jakieś przykłady sukcesu takich firm. Jak działają wypożyczalnie przyczep w Polsce? Czy ktoś próbował zajmować się tym tematem? Ja uważam go za interesujący ale być może się mylę?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.