Forum: Wypożyczalnie Przyczep przy hipermarketach

03.11.2011
wypowiedzi: 3
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Co sądzicie o pomyśle założenia wypożyczalni przyczep przy markecie budowlanym? Kontaktowałem się z firmą MARTIN i brzmi to dosyć ciekawie. Organizują wszystko w cenie, z której większa część przeznaczona jest na zakup przyczep, które będą moją własnością, więc tak naprawdę ryzykuję niewiele. Pozna tym co chyba najważniejsze organizują lokalizację w bardzo dobrym punkcie na terenie hipermarketu budowlanego. Czy ktoś ma na ten temat jakieś informacje, jak sądzicie jakie dochody można z tego osiągnąć?

 

03.11.2011
wypowiedzi: 19
*.hsd1.nj.comcast.net

MYSLE ,ZE NA OPLATY WYSTARCZY.....

03.11.2011
wypowiedź: 1
*.internetia.net.pl

Wypożyczalnia przyczep w Europie jest modna a w Polsce dopiro raczkuje ale w dobrym punkcie powinna swoje zarobić , warunek dobra lokalizacja i rozsądny czynsz.

04.11.2011
wypowiedź: 1
*.komnetpc.pl.z.tpnet.pl

Pomysł na biznes interesujący a lokalizacja przy markecie budowlanym to dodatkowy atut. Napewno jest jest to rozwojowy sektor. I w końcu nić się nie traci, przyczepy zawsze można sprzedać.

 

07.11.2011
wypowiedzi: 3
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Witam jeszcze raz .

Pytałem o Wasze doświadczenia z takim biznesem, czy znacie jakieś przykłady sukcesu takich firm. Jak działają wypożyczalnie przyczep w Polsce? Czy ktoś próbował zajmować się tym tematem? Ja uważam go za interesujący ale być może się mylę?

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.