Forum: Oszukani przez franczyzobiorcę 1475

very 05.11.2011 *.89-78-133-53.dynamic.chello.pl

2

widziałem temat \"oszukani przez franczyzodawce\" mysle że napewno jest więcej oszukanych przez franczyzobiorce .Drogie firmy może jakies wypowiedzi ,niepodając firm i nazw .Chodzi mi bardziej jak postępują franczyzobiorcy ?czy sa odpowiedzialni ? czy rzetelnie budują marke ? czy podszywając się pod znana marke sprzedaja własne produkty ?itp...czy sa takie przypadki ?

WWW 05.11.2011 *.user-46-113-55-46.play-internet.pl

3

Odnoszę wrażenie,że na tym forum można tylko pisać o superlatywach, inaczej wpisu może zostać usunięty...

Mors 05.11.2011 *.89-72-249-71.dynamic.chello.pl

9

WWW bo wiesz jak to jest to jest, Ty wchodzisz w biznes w firmą \"Całkiem Nowa Franczyza\" ale jesteś przez nią dymany ile wlezie.Rezygnujesz ze współpracy z tą firmą i chcesz się podzielić opinią na temat przebiegu współpracy.A że przedstawiasz negatywną opinię to szargasz \"dobre imię i obrażasz\"firmę \"Całkiem Nowa Franczyza\"ale ww. firma już nie wypowie się w swojej obronie tylko posmaruje gdzie trzeba bo przecież reklamuje się w serwisie do którego owo forum należy, a firma musi dbać o dobre imię swoich klientów bo to napędza z kolei nowych klientów \"Całkiem Nowej Franczyzie\".

I tak oto kółko się zamyka.

Powinniśmy założyć niezależne forum franczyzowe i tam umieszczać swoje opinie itd.

Pozdrawiam i zachęcam wszystkich do pisania swoich opnii na temat nieuczciwych franczyzodawców.

very 06.11.2011 *.89-78-133-53.dynamic.chello.pl

2

chyba dokladnie nie czytacie, temat jest :oszukani przez FRANCZYZOBIORCE

Mors 06.11.2011 *.89-72-249-71.dynamic.chello.pl

9

przepraszam mój błąd faktycznie nie doczytałem i dopisałem sobie swoje;)

Ale to działa w obie strony.

Oczywiście niech wypowiadają się oszukani franczyzodawcy.

Podając konkretne przykłady oszustw dokonanych przez franczyzobiorców

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.