Forum: Jakimi będę obciążony kosztami za taki interes? 1475

jujekk 09.11.2011 *.77-253-167-190.adsl.inetia.pl

1

Witam, posiadam prędkość Internetu 100 Mb/s. Nikt na mojej ulicy nie ma takiej prędkości, ponieważ ja przeciągnąłem kabel sieciowy z 70 m pod ziemią. Mam też możliwość zwiększenia tej prędkości. Mógłbym na swojej ulicy sprzedawać internet od 3 do 12 razy taniej niż TP, czy Netia. Koszty jakie ponoszę za internet to 100 zł w miesiącu. Chciałbym na tym tak zarabiać w granicach 50-100 zł (nawet mogę na tym trochę tarcic, to i tak nic sie nie dzieje). Tylko, że ja chce to prowadzić legalnie, bo nie chce sytuacji, że mam nielegalny interes na którym zarabiam 50 zł i mam przez to problemy. Chce to zrobić legalnie przy czym najmniejszym kosztem jaki jest możliwy. Jeśli ktoś jest w stanie powiedzieć jakimi będę obciążony kosztami to jestem wdzięczny.

Pozdrawiam 

PrzemekP 11.11.2011 *.ebg97.neoplus.adsl.tpnet.pl

10

Z tego co wiem, to na tego typu usługi trzeba posiadać koncesję z UKE. Koszty są ogromne.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.