Forum: Biznesowe pozycje książkowe

15.11.2011
wypowiedzi: 5
*.46-29-146.tkchopin.pl

W biznesie wiadomo szkolenie i rozwój to podstawa, ostatnio zainteresowałem się pozycjami książkowymi, ale nie mam żadnego dobrego źródła, księgarni szukam jakiegoś pewnego dostawcy.

28.11.2011
wypowiedź: 1
*.router1.tygrys.net

No ja czesto korzystam z lokalnych księgarni, z internetowych opcji polecam księgarnie czytam.pl zamawiałem tam pare razy i zawsze szybko dostawałem książke w nienagannym stanie.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.