Forum: Problemy z Drogeria Natura i firmą Polbita? 1478

kaja 22.07.2003 *.cypisek.mk-net.pl

Proszę o wypowiedź osoby które mają lub miały problemy z Polbitą po rozwiązaniu umowy,jak również te które prowadzą DN i nie za bardzo są zadowolone.

The End 27.07.2003 *.212.160.239.44

Nie ma problemów .... bo w zadanym temacie mówiac delikatnie brak wielkich sukcesów. W każdym bądż razie zauroczeni tym cudem adoratorzy ...... milcza jak grób. Pasikonik i Xawier ... ruszcie tyłki.

KASJA 30.07.2003 *.213.199.254.1

SPRECYZUJ DOKŁADNIE SWOJĄ WYPOWIEDŹ BO NIE ZA BARDZO ROZUMIEM O CO CI CHODZI

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.