Forum: Coffee shop, czy to dobry pomysł? - gastronomia 169

Mikola 18.11.2011 *.89-69-19-71.dynamic.chello.pl

2

Coffee shop,  czy to dobry pomysł? Lokal w nowym centrum handlowym,  ale już duża kawiarnia znana i lubiana jest.

Madalen 09.12.2011 *.dtp238.neoplus.adsl.tpnet.pl

4

Sądzę, że to dobry pomysł. Lepiej kupić prawdziwą kawę i zaparzyć ją sobie w domowym zaciszu, niż pójść do kawiarni i wydać na nią dwa razy więcej. Poza tym ekspresy do parzenia są coraz bardziej popularne. Nie stanowią one już sprzętu luksusowego, jak kiedyś. Teraz traktuje się je jako podstawowe wyposarzenie, które powinna mieć każda kuchnia.

Picie kawy się teraz celebruje, wiem to po sobie :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.