Forum o artykule: Zastrzyk młodości 1475

Jagoda 23.11.2011 *.62-121-82-193.home.aster.pl

2
w Collagenie oszukują nie od dziś, znajoma mnie ostrzegała! Wykupiłam kiedyś zabieg botoxem z GRUPONU w Collagenie po czym okazało się że w tej cenie promocyjnej w której powinna być pełna dawka na wybraną okolicę - dr wstrzyknęła mi tylko 1/3 dawki. Nie muszę chyba mówić że efektu nie było w ogóle ! i tak gdyby pomnożyć tą kwotę jaką zapłaciłam -> w cenie promocyjnej * 3 bo dopiero 3 takie dawki dałyby jakikolwiek efekt -> to wychodzi na to że jeszcze przepłaciłam za ten botox i to grubo ! Jest wiele lepszych i bardziej renomowanych salonów drogie Panie! Nie dajcie się oszukać. Niech moje doświadczenie i innych oszukanych Pań da Wam do myślenia. Pozdrawiam Jagoda

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.