Forum: Sushi Express - gastronomia 214

deyah 03.12.2011 *.87-206-138-144.dynamic.chello.pl

2

Witam!

Czy ktoś orientuje się jak firma SE miewa się obecnie? W necie ślad urywa się dobrych kilka miesięcy temu.. Pomysł z wyspą gastronomiczną w galerii handlowej to moim zdaniem świetny pomysł, więc szkoda byłoby stracić szansę (a w moijej okolicy jest to rynek niszowy i spore szanse zbytu), ale nie ma sensu pchać się z pieniędzmi do bankrutów.. Będę wdzięczny za każdy odzew :)

deyah 04.12.2011 *.87-206-138-144.dynamic.chello.pl

2

Właściciel jednego z oddziałów Sushi Express odpowiedział na mój mejl. Działa już pod inną nazwą i nie ma kontaktu z SE.. Czyli raczej temat zamknięty.. A czy ktoś mógłby coś doradzić w sprawie sushi barów w Polsce? W W-wie podobno się sprawdzają, jak jest poza stolicą? Sami robicie sushi, czy zaopatrujecie się gdzieś w gotowce?

Darek777 05.12.2011 *.user-31-174-75-170.play-internet.pl

3

Też mnie to interesowało, trochę dziwi mnie, że takie \"trupy\" dalej widnieją w katalogu franczyz, można by przynajmniej dodać info że już nie istnieja albo coś a nie ludzie tracą czas na maile telefony itp...

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.