Forum: Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

07.03.2017
wypowiedzi: 50
*.181.117.18

Zawsze można jednocześnie prowadzić sklep internetowy jak i stacjonarny. Warto też np mieć mix różnych marek. Niektóre hurtownie jak https://stockhurt.com/ w swoim asortymencie posiadają większość znanych marek. Moim zdaniem warto w takie coś zainwestować, ponieważ w mniejszych sklepach raczej się takich ubrań nie kupi. A młodzi ludzie lubią sie przechwalać swoimi ubraniami i markami jakie noszą. Szedłbym bardziej w ubrania młodzieżowe z kolekcją męską i damską. Wydaje mi się, że teraz na takie ubrania jest największy popyt, choć warto rozeznać się bardziej w tym temacie.

23.05.2017
wypowiedź: 1
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Pewnie, że warto 100 % minimum marży. 

 

----

wall units

13.06.2017
wypowiedzi: 2
*.static.korbank.pl

Warto jednocześnie prowadzić sklep internetowy i stacjonarny. Wtedy najbardziej jest to opłacalne. Na stacjonarnym często można polec. 

 

_________________________________________________

materiały pomocnicze do bram

15.06.2017
wypowiedzi: 8
*.dynamic.mm.pl

Trochę dziwne pytanie: czy warto otwierać sklep odzieżowy. Typu: czy warto prowadzić biznes... Jasne, że warto. Ale to zależy od tak wielu czynników, że głowa mała. Jeśli szukasz odpowiedzi: "zrób to a 100% sukcesu i zarobisz" to możesz nie znaleźć. Potrzebne są samodzielne analizy, szukanie kategorii odzieżowej dla siebie, zbieranie doświadczenia.

04.07.2017
wypowiedzi: 3
*.113.introlan.pl

Co do sklepów odzieżowych online długo bym się zastanawiał. Według mnie branża odzieżowa jest już przesycona i trudno byłoby tu znaleźć swoją niszę.

04.07.2017
wypowiedzi: 20
*.centertel.pl

Hmmm...nie wiem, czy sklep to dobra inwestycja. Przecież na rynku istnieje duża konkurencja, ciężko będzie Ci się wybić. Może pomysl o czymś innym

11.08.2017
wypowiedzi: 9
*.internetdsl.tpnet.pl

zawsze warto otworzyć sklep z odzieżą, ale trzeba wybrać markę, która jest wyjątkowa i niepowtarzalna, a nie sprzedawana się w pięciu sklepach na tej samej ulicy. Ulla Popken sieć z odzieżą w dużych rozmiarach od 42 do ..... jest na pewno niepowtarzalna. jest to jedyna tak znana marka w Europie. A właśnie zaczęła poszukiwać partnerów do otwierania sklepów franczyzowych i shop in shop w całej Polsce. Warto zainteresować się tą ofertą.

11.08.2017
wypowiedzi: 62
*.dynamic.gprs.plus.pl

Może i warto, jeśli ma się do tego powołanie, środki i będzie się go prowadzić z oddaniem to dlaczego nie?

20.08.2017
wypowiedzi: 8
*.play-internet.pl

Sklep z z odzieżą to dobry pomysł , ale myslę , że najlepiej internetowy i ubrankami dla dzieci . Ale jak założysz internetowy sklep to będzie ci potrzebny magazyn , a do magazynu pożądne regały gdzie będziesz układać towar . Myślę , że regały wjezdne będą dobrze ci służyć . Zastanów się nad takim rozwiązaniem :)

26.08.2017
wypowiedzi: 6
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

A może lepiej salon kosmetyczny albo coś z tej branży? http://www.gazetakrakowska.pl/magazyn/a/kto-moze-i-powinien-zostac-kosmetyczka,12283626/ Ostatnio takie salony robią się bardzo opłacalne i korzystne.

01.09.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bardzo dobrym rozwiąznaiem może być butik internetowy  jak np ten merg.pl , moim zdaniem taki biznes może być strzałem w 10.  Zapotrzebowanie na takie towary będzie zawsze. 

05.09.2017
wypowiedzi: 43
*.rev.ndi.net.pl

To zależy gdzie, co i jak, bo przecieć jeżeli chodzi o konkurencje to jej nie brakuje na rynku, wiele osób zajmuje się odzieżą

06.09.2017
wypowiedzi: 11
*.icpnet.pl

A może lepiej sklep z różnymi akcesoriami? Taki jak na przykład https://www.edibazzar.pl/. Mi bardzo przypadła do gustu ich oferta. Jest ciekawie, każdy znajdzie coś dla siebie - i kobieta i mężczyzna.

18.09.2017
wypowiedzi: 2
*.113.introlan.pl

Co do sklepu stacjonarnego z odzieżą, to na pewno długo bym się zastanawiał. Najważniejsze jest tu położenie lokalu w mieście, oraz samo miasto. Może się okazać np. że nawet dogodna lokalizacja w galerii miejskiej (średniej wielkości miasto) będzie też nie wystarczająca, ponieważ klientów będzie po prostu za mało (nie każdy klient też od razu przyjdzie i coś kupi). Prędzej stawiałbym na początek na mały sklep odzieżowy online i jego promocję na różne sposoby. W momencie gdy sklep internetowy byłby już dobrze rozwinięty,  to wtedy pokusiłbym się o poszerzenie działalności i otwarcie sklepu stacjonarnego.

20.09.2017
wypowiedzi: 4
*.zabrze.vectranet.pl

Zawsze oprócz działalności stacjonarnej, możesz dodatkowo prowadzić sprzedaż wysyłkową ;) Pierwsze co, na Twoim miejscu, to dokonałbym analizy rynku i konkurencji, co jest, a czego nie ma i co najważniejsze - czego ludzie by potrzebowali.

24.09.2017
wypowiedzi: 69
*.dynamic.chello.pl

może jakas nietypowa odziez, duze rozmiary albo jakaś alternatywna? albo ciuchy retro dobrej jakości i znanych firm sprowadzac i zrobic butik z czyms takim?

02.10.2017
wypowiedzi: 20
*.gigainternet.pl

Zbyt duża konkurencja. Ciężko będzie się wybić na rynku sklepem z ciuchami, no chyba ze sklep naprawdę czymś przyciągnie klientów. 

02.10.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wg mnie to jest opłacalne i jak najbardziej warto. Najlepiej spojrzeć na ten sklep modnetorebki.net . Prężnie się rozwija chociaż nie jest o nim głośno. Tak może być z każdym, wystarczy spróbować ;)

02.10.2017
wypowiedź: 1
*.166.rako-lan.pl

Myśle że zarobic idzie na wszystkim a sklep odzieżowy to dobry pomysł, dodatkowo możesz ząlozyc sklep internetowy ja sam duzo strasznier zamawiam ze stron typu https://madman.pl/kategoria/koszulki/patriotyczne/ i z tego co mi sie wydaje coraz wiecej ludzi kupuje w necie bo jest to szybsze i wygodniejsze 

05.10.2017
wypowiedzi: 8
*.ap-media.pl

Myślę, że warto. Tym bardziej jeśli połączysz stacjonarny sklep z tym internetowym. Warto zadbać o dobre oprogramowanie i platformę - w tej kwestii zdecyodwanie polecam firmę Interfeo http://www.interfeo.com i ich dedykowane produkty.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.