Forum: Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

07.03.2017
wypowiedzi: 35
*.181.117.18

Zawsze można jednocześnie prowadzić sklep internetowy jak i stacjonarny. Warto też np mieć mix różnych marek. Niektóre hurtownie jak https://stockhurt.com/ w swoim asortymencie posiadają większość znanych marek. Moim zdaniem warto w takie coś zainwestować, ponieważ w mniejszych sklepach raczej się takich ubrań nie kupi. A młodzi ludzie lubią sie przechwalać swoimi ubraniami i markami jakie noszą. Szedłbym bardziej w ubrania młodzieżowe z kolekcją męską i damską. Wydaje mi się, że teraz na takie ubrania jest największy popyt, choć warto rozeznać się bardziej w tym temacie.

23.05.2017
wypowiedź: 1
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Pewnie, że warto 100 % minimum marży. 

 

----

wall units

13.06.2017
wypowiedzi: 2
*.static.korbank.pl

Warto jednocześnie prowadzić sklep internetowy i stacjonarny. Wtedy najbardziej jest to opłacalne. Na stacjonarnym często można polec. 

 

_________________________________________________

materiały pomocnicze do bram

15.06.2017
wypowiedzi: 8
*.dynamic.mm.pl

Trochę dziwne pytanie: czy warto otwierać sklep odzieżowy. Typu: czy warto prowadzić biznes... Jasne, że warto. Ale to zależy od tak wielu czynników, że głowa mała. Jeśli szukasz odpowiedzi: "zrób to a 100% sukcesu i zarobisz" to możesz nie znaleźć. Potrzebne są samodzielne analizy, szukanie kategorii odzieżowej dla siebie, zbieranie doświadczenia.

04.07.2017
wypowiedzi: 3
*.113.introlan.pl

Co do sklepów odzieżowych online długo bym się zastanawiał. Według mnie branża odzieżowa jest już przesycona i trudno byłoby tu znaleźć swoją niszę.

04.07.2017
wypowiedzi: 7
*.centertel.pl

Hmmm...nie wiem, czy sklep to dobra inwestycja. Przecież na rynku istnieje duża konkurencja, ciężko będzie Ci się wybić. Może pomysl o czymś innym

11.08.2017
wypowiedzi: 9
*.internetdsl.tpnet.pl

zawsze warto otworzyć sklep z odzieżą, ale trzeba wybrać markę, która jest wyjątkowa i niepowtarzalna, a nie sprzedawana się w pięciu sklepach na tej samej ulicy. Ulla Popken sieć z odzieżą w dużych rozmiarach od 42 do ..... jest na pewno niepowtarzalna. jest to jedyna tak znana marka w Europie. A właśnie zaczęła poszukiwać partnerów do otwierania sklepów franczyzowych i shop in shop w całej Polsce. Warto zainteresować się tą ofertą.

11.08.2017
wypowiedzi: 38
*.dynamic.gprs.plus.pl

Może i warto, jeśli ma się do tego powołanie, środki i będzie się go prowadzić z oddaniem to dlaczego nie?

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.