Forum: Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

26.10.2017
wypowiedź: 1
*.adsl.inetia.pl

Założenie własnego sklepu internetowego jest bardzo zyskowne. Na przykład http://www.lubiebuty.pl/ - firma bardzo szybko się rozwinęła. Z Allegro przenieśli się na swój teren i wyszło im to na dobre. 

30.10.2017
wypowiedzi: 107
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tylko obecnie jest sporo sklepów internetowych. A co za tym idzie - konkurencja jest duza.

15.12.2017
wypowiedzi: 41
*.stimo.net

Warto spróbować!

19.12.2017
wypowiedzi: 5
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

nnoo moim zdaniem lepsze to:

https://cupsell.pl/polecam/ultramocno
Tutaj można założyć konto i sprzedawać ubrania ze swoimi wzorami.
Nic nie tracisz, tylko zyskujesz.

09.01.2018
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Myślę, że to całkiem fajna opcja. Tylko kupić dobre meble sklepowe i można zaczynać biznes :)

09.01.2018
wypowiedzi: 37
*.supermedia.pl

Uważam, że to ten biznes ma szansę odnieść sukces, jeśli tylko zostanie dobrze przemyślany. Należy określić odbiorców i dostosować się do ich potrzeb. Do tego typu inwestycji na pewno przydatne będą namiary na solidne i trwałe regały modułowe, które ułatwią magazynowanie towaru. Są bezpieczne, co potwierdzają liczne certyfikaty oraz innowacyjne. Te rozwiązania ułatwią zarządzanie biznesem.

12.01.2018
wypowiedzi: 4
*.106.159.97

Oczywiście, że warto otworzyc taki sklep. Jednar raczej lepiej jest sie nastawić na sprzedaż ubrań przez interenet. ja znam właśnie jeden taki sklep odzieżowy który działa stacjonarnie oraz online i z tego co wiem, to znacznie bardziej opłacalna finansowo jest sprzedaż przez interenet. Chodzi mi dokładnie o ten sklep: https://borika.pl/butik

14.01.2018
wypowiedzi: 5
*.adsl.inetia.pl

Ciezko powiedziec...

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.