Forum o artykule: Nowy koncept DDD Dobre Dla Domu 1483

Wojtek_W 07.12.2011 *.user-46-113-74-34.play-internet.pl

1
Jak na razie tylko raz robiłem u nich panelowe zakupy, za to porządnie. Panowie z obsługi klienta, jak i ci od montażu z Poznania zdecydowanie znali się na rzeczy. Doradzili, jaki produkt będzie najlepsyz do mieszkania niewielkich gabarytów, czym najlepiej pielęgnować taką podłogę. Super :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.