Forum do artykułu: Skuteczna i tania reklama małej firmy

09.12.2016
wypowiedzi: 16
*.ip4.greenlan.pl

wszystko zależy od tego jaki masz budżet. Równie dobrze można zrobić bezpłatnie wizytówkę lub blog firmowy np taki http://biomasapoig.pl/propan/  jest wiele serwisów w których można to zrobić własnym łapkami. Wystraczy pogooglować

20.12.2016
wypowiedź: 1
*.dynamic.gprs.plus.pl

Mała firma ma zazwyczaj ograniczony budżet na reklamę. Ja znalazłam sporo inspiracji na targach reklamowych. 15 lutego też jadę na RemaDays w Wawie, zamierzam poszukać ciekawych gadżetów i ofert na foldery reklamowe. Ma być jeszcze więcej wystawców, więc myślę, że warto się wybrać. A do tego słyszałam, że organizują kilka fajnych konkursów. 

22.12.2016
wypowiedź: 1
*.dynamic.gprs.plus.pl

Z zakresu reklamy w internecie warto zaufać profesjonalistom. Ja takich znalałzem w strategon.pl dobrze mi się z nimi współpracuje. Polecam

23.12.2016
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Na początku na pewno nie można myśleć o reklamie tv, ani bilbordowej. Warto zwrócić się do internetu. Jeśli mamy dużo czasu to możemy sami się promować w sieci, jednak biznes nas na tyle absrbuje, że musielibyśmy poświęcić kolejne kilka godzin dziennie na marketing to może warto zapłącić za ten czas firmie zewnętrznej.

23.12.2016
wypowiedzi: 23
*.79.179.214

Teraz najbardziej skuteczna reklama to reklama w internecie. Ale nie wystarczy reklamować swój towar ai usługę na miejscu. Trzeba stale aktualizować informacje na swojej stronie. I im więcej informacji na stronie internetowej i im częściej jest aktualizowana tym lepiej. Korzystam z CMS. bardzo wygodny system, aktualizować wszystkie informacje stało się o wiele wygodniej i szybciej, a czas wolny można zająć się reklamą. Kto chce zaoszczędzić czas, możesz poczytać o CMS na blogu http://stronyinternetowepila.com.pl/strony-internetowe/ranking-darmowych-systemow-zarzadzania-trescia/. Tam wszystko jest jasne i wyraźnie opisane. Sam разобраллся za коротое czas. I teraz oszczędzam dużo czasu.

28.12.2016
wypowiedzi: 13
*.static.chello.pl

Mała firma może rekramować sie wykorzystując banery umieszczone na budynkach. Warto umiescić takie reklamy na budynkoach w widocznym miejscu. Dla przykładu w mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Piłsudzkiego mają kilka takich fajnych banerków. Koszt nie duży - warto. 

30.12.2016
wypowiedzi: 16
*.133.212.157.78.bain.com

Ulotki reklamujące firmę to wcale nie taki głupi sposób na reklamę..... Warto jest równiez zainwestowac w katalogi, które lepiej zaprezentują klientom nasze usługi. Można je rozdać na targach promocyjnych, na których można dotrzeć bezpośrednio do klienta.

W dobrej cenie katalogi kupicie na przykład w tej drukarni;

http://www.openprint.pl/katalog_szyty

14.01.2017
wypowiedzi: 14
*.ssp.dialog.net.pl

Reklama w lokalnej prasie kochani. Od siebie mogę polecić 1 książkę, dzięki której już realizuję się biznesowo. "Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę". Naprawdę warto przeczytać i zacząć działać.

30.01.2017
wypowiedzi: 9
*.icpnet.pl

Uważam, że dobrym pomysłem na reklamę małej firmy jest reklama samochodowa. Ostatnio widziałam tutaj http://www.artgraf.com.pl/reklama-na-samochodach-poznan/ kilka gotowych możliwości i muszę przyznać, że sama zaczęłam się zastanawiać nad tym sposobem - szczególnie, że wydajesz pieniądze tylko raz.  

03.02.2017
wypowiedzi: 11
*.inet-siec.pl

Uważam, że najlepszą opcją na rozpoczęcie reklamy jest dobra kampania Adwords. Odpowiednio dobrane frazy nie pochłoną ogromnego budżetu. Jeżeli firma działa lokalnie to tym bardziej warto zacząć od tego typu reklamy. Jak firma zacznie już być rozpoznawalna i zbierać więcej klientów to można wtedy inwestować w inne formy reklamy. W każdym razie lepsza jest reklama w internecie, bo ma większy zasięg i możemy zdobyć więcej klientów. Jeżeli chcecie zdecydować się na reklamę adwords lub inne formy promocji to mogę polecić specjalistów SEO https://solv.pl/.

17.02.2017
wypowiedzi: 23
*.79.179.214

Kogo interesuje dobre pozycjonowanie, która przyniesie dobre wyniki, to radzę zwrócić się do specjalistów jedną z takich firm które znam http://wezom.pl/services/optymalizacja-stron-www. Bardzo lubię z nimi pracować. I wyniki zawsze mnie cieszą.

17.02.2017
wypowiedzi: 23
*.79.179.214

Kogo interesuje dobre pozycjonowanie, która przyniesie dobre wyniki, to radzę zwrócić się do specjalistów jedną z takich firm które znam http://wezom.pl/services/optymalizacja-stron-www. Bardzo lubię z nimi pracować. I wyniki zawsze mnie cieszą.

20.02.2017
wypowiedź: 1
*.krosno.vectranet.pl

Fajną i niedrogą formą reklamy, moim zdaniem, są karty - stałego klienta czy rabatowe. Wiadomo, klient który dobrze kojarzy nasze logo chętniej do nas wróci. W moim przypadku działa to bez zarzutu. Myślę, że to też zasługa wykonawców moich kart, a mianowicie firmy Cardon. Świetnie zrobili mi te karty, pomogli je zaprojektować i wykonali tak jak należy. Z pewnością kolejną partię kart też u nich zamówię. 

20.02.2017
wypowiedzi: 12
*.112.181.108

Internetowa jest chyba najlepsze w kwestii efektywności w stosunku do nakładów, ale nie to wszsytko nie jest takie proste. FB np. daje możliwość bardzo precyzyjnego dobrania do grupy docelowej.

21.02.2017
wypowiedzi: 23
*.79.179.214

Jeśli potrzebujesz ciekawy i nowoczesny stronę bez którego teraz nie może się obejść żaden biznes to do jego utworzenia mogę polecić dobre studio http://wezom.pl/services/tworzenie-stron-internetowych. Tworzą żywe i ciekawe strony internetowe na każdy temat

27.02.2017
wypowiedź: 1
*.va-router.com.pl

U mnie karty stalego klienta to rowniez strzal w dziesiatke :) Nie kosztuje to prawie w cale, a wiem, ze robi to pozytywne wrazenie na klientkach :) Mam tez u siebie karty podarunkowe, ktore rowniez uwazam za bardzo dobra reklame firmy. Oczywiscie karty zrobili mi Cardon, bo sa to najlepsi specjalisci od tego typu rzeczy :)

11.03.2017
wypowiedzi: 11
*.deltanet.com.pl

reklam w internecie w dzisiejszych czasach jest tez bardzo skuteczna , wiele jest różnyf form ale jak dla mnie ciekawą formą i taką mniej oklepaną którą  ostatnio widziałam jest videowizytówka , jakiś filmik który zapadnie w pamięci cos w tym stylu http://splashmedia.pl/uslugi/wideowizytowki/ jak dla mnie świetna sprawa  coś innego mniej oklepanego a z pewnością przyciągnie uwagę .

11.03.2017
wypowiedzi: 11
*.deltanet.com.pl

reklam w internecie w dzisiejszych czasach jest tez bardzo skuteczna , wiele jest różnyf form ale jak dla mnie ciekawą formą i taką mniej oklepaną którą  ostatnio widziałam jest videowizytówka , jakiś filmik który zapadnie w pamięci cos w tym stylu http://splashmedia.pl/uslugi/wideowizytowki/jak dla mnie świetna sprawa  coś innego mniej oklepanego a z pewnością przyciągnie uwagę .

15.03.2017
wypowiedzi: 4
*.balticservers.eu

Artykuł bardzo jasno wszystko nakreślił, w sumie do dodania jest moim zdaniem tylko wzmianka o reklamie zewnętrznej - banery reklamowe, billboardy, tablice, szyldy itp - to wszystko naprawdę jest istotne (oczywiście w konkretnym przypadku branż i firm) wielu potencjalnych klientów nie korzysta z internetu i nie wyszukuje tam ofert firm, dla nich faktycznie pozostaje prasa i reklama wizualna zewnętrzna. Oprócz swoich własnych tablic dobre efekty przynosi dzierżawa billboardów w dobrych lokalizacjach (w Krakowie jedne z najlepszych lokalizacji ma http://billboard-x.pl/tablice-do-wynajecia/) to daje wielkiego kopa różnym sklepom czy siedzibom firm.

22.03.2017
wypowiedzi: 19
*.centertel.pl

Skuteczna i tania reklama własnej firmy to inwestycja w gadżety reklamowe np coś z tej oferty http://www.studiosiedem.com.pl/produkty.html?id_category%5b1%5d=1

Długopisy, kalendarze czy pendrive reklamowe działają bardzo skutecznie i stanawią bdb formę marketingu.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.