Forum do artykułu: Skuteczna i tania reklama małej firmy

09.12.2016
wypowiedzi: 11
*.ip4.greenlan.pl

wszystko zależy od tego jaki masz budżet. Równie dobrze można zrobić bezpłatnie wizytówkę lub blog firmowy np taki http://biomasapoig.pl/propan/  jest wiele serwisów w których można to zrobić własnym łapkami. Wystraczy pogooglować

20.12.2016
wypowiedź: 1
*.dynamic.gprs.plus.pl

Mała firma ma zazwyczaj ograniczony budżet na reklamę. Ja znalazłam sporo inspiracji na targach reklamowych. 15 lutego też jadę na RemaDays w Wawie, zamierzam poszukać ciekawych gadżetów i ofert na foldery reklamowe. Ma być jeszcze więcej wystawców, więc myślę, że warto się wybrać. A do tego słyszałam, że organizują kilka fajnych konkursów. 

22.12.2016
wypowiedź: 1
*.dynamic.gprs.plus.pl

Z zakresu reklamy w internecie warto zaufać profesjonalistom. Ja takich znalałzem w strategon.pl dobrze mi się z nimi współpracuje. Polecam

23.12.2016
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Na początku na pewno nie można myśleć o reklamie tv, ani bilbordowej. Warto zwrócić się do internetu. Jeśli mamy dużo czasu to możemy sami się promować w sieci, jednak biznes nas na tyle absrbuje, że musielibyśmy poświęcić kolejne kilka godzin dziennie na marketing to może warto zapłącić za ten czas firmie zewnętrznej.

23.12.2016
wypowiedzi: 14
*.79.179.214

Teraz najbardziej skuteczna reklama to reklama w internecie. Ale nie wystarczy reklamować swój towar ai usługę na miejscu. Trzeba stale aktualizować informacje na swojej stronie. I im więcej informacji na stronie internetowej i im częściej jest aktualizowana tym lepiej. Korzystam z CMS. bardzo wygodny system, aktualizować wszystkie informacje stało się o wiele wygodniej i szybciej, a czas wolny można zająć się reklamą. Kto chce zaoszczędzić czas, możesz poczytać o CMS na blogu http://stronyinternetowepila.com.pl/strony-internetowe/ranking-darmowych-systemow-zarzadzania-trescia/. Tam wszystko jest jasne i wyraźnie opisane. Sam разобраллся za коротое czas. I teraz oszczędzam dużo czasu.

28.12.2016
wypowiedzi: 5
*.static.chello.pl

Mała firma może rekramować sie wykorzystując banery umieszczone na budynkach. Warto umiescić takie reklamy na budynkoach w widocznym miejscu. Dla przykładu w mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Piłsudzkiego mają kilka takich fajnych banerków. Koszt nie duży - warto. 

30.12.2016
wypowiedzi: 11
*.133.212.157.78.bain.com

Ulotki reklamujące firmę to wcale nie taki głupi sposób na reklamę..... Warto jest równiez zainwestowac w katalogi, które lepiej zaprezentują klientom nasze usługi. Można je rozdać na targach promocyjnych, na których można dotrzeć bezpośrednio do klienta.

W dobrej cenie katalogi kupicie na przykład w tej drukarni;

http://www.openprint.pl/katalog_szyty

14.01.2017
wypowiedzi: 14
*.ssp.dialog.net.pl

Reklama w lokalnej prasie kochani. Od siebie mogę polecić 1 książkę, dzięki której już realizuję się biznesowo. "Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę". Naprawdę warto przeczytać i zacząć działać.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.