Forum do artykułu: Skuteczna i tania reklama małej firmy

25.05.2017
wypowiedź: 1
*.dynamic.gprs.plus.pl

Polecam zapoznać się z ofertą Agencji Marketingu Internetowego http://blackpenguin.pl

Mają kompleksową ofertę marketingu internetowego - reklama na Facebooku, prowadzenie blogów firmowych, itp.

27.05.2017
wypowiedzi: 18
*.dynamic-ww-04.vectranet.pl

A myśleliście o pozycjonowaniu stron internetowych? To według mnie jest dobry sposób na tanią i skuteczną reklamę dla małych firm, na przykład z Olesna. Spójrzcie na ofertę http://www.premesso.pl/pozycjonowanie-olesno.html - prezentuje się ciekawie.

01.06.2017
*.dynamic.gprs.plus.pl

A co myślicie o ulotkacvh? Sprawdzają się jeszcze w dzisiejszych czasach? :)

księgowa praca

05.06.2017
wypowiedzi: 13
*.106.159.97

Ulotki według mnie już w ogóle się nie sprawdzają. Jak na mieście dostaję jakąś ulotkę to nawet jej nie czytam, tylko wrzucam do najbliższego kosza. Teraz promocja firmy musi być pomysłowa, dlatego tak bardzo podobają mi się gadżety reklamowe dla firm w postaci kompresu chłodzącego. Fajny prezent dla klienta, a przede wszystkim użyteczny

05.06.2017
wypowiedzi: 8
*.stimo.net

Zależy jaka to firma i jaki jest zakres jej działania, jakich odbiorców szukasz.. Ale ja bym celował w reklamę w internecie :)

06.06.2017
wypowiedzi: 2
*.ssp.dialog.net.pl

Najtańszą formą reklamy jest reklama z polecenia. Jednak jeśli ktoś chce coś zrobić poza tym i zyskać więcej nowych klientów może zdecydować się na reklamę w Internecie lub outdoorze. Małym firmom, nieskupionym na produkcji masowej zwykle odradzamy telewizję, ponieważ koszt emisji jest bardzo wysoki. Jeśli ktoś z Was potrzebuje wsparcia przy realizacji reklamy swojej działalności, zapraszamy na naszą stronę https://www.nomono.eu/ , na której znajdują się portfolio i dane kontaktowe.

06.06.2017
*.180.mirolan.pl

Dywersyfikacja - to chyba kluczowa sprawa. Nie zamykajmy sie tylko na jeden sposób reklamy, zróżnicujmy jąi starajmy dotrzec do jak najszerszej grupy osób.

Fotografia reklamowa Kraków

07.06.2017
*.181.239.neoplus.adsl.tpnet.pl

Oststanio popularne stają sie płatne katalogi, moze warto w takie coś zainwestować? :)

księgowa praca

13.06.2017
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kiedyś te płatne katalogi coś dawały, teraz juz raczej ich się nie opłaca. księgowa praca

14.06.2017
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Weź sobie zamów po prostu gotowe wizytówki i masz już wszystko na gotowo albo ulotki takie zrobione. Warto sobie właśnie skorzystać z opcji drukarni interentowej która robi takie rzeczy na poczekaniu. 

17.06.2017
wypowiedzi: 7
*.play-internet.pl

Sugerowała bym przeczytać co to pozycjonowanie stron lub/i gdy mamy budżetu samemu spróbować sił czytając kurs SEO.

26.06.2017
wypowiedzi: 6
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Skutecznie możesz się reklamować nagrywając filmik promocyjny. To bardzo prosta forma reklamy, ktora dociera do dużej liczby osób. Film umieść na facebooku i youtu.be

28.06.2017
*.zabrze.vectranet.pl

Warto też zadbać o pozytywny wizerunek swojej firmy, np. inwestując w korespondencję firmową. Koperty firmowe z oryginalnym nadrukiem sprawiają, że wyglądała się o wiele bardziej profesjonalnie w oczach klientów.

30.06.2017
wypowiedzi: 9
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Reklama, która dużo kosztuje nie jest konieczna, jednak warto trochę pieniędzy w nią włożyć, aby czerpać zyski z efektów takiej formy promocji. Widziałam ostatnio naprawdę niezłą reklamę na regałach różnych produktów w moim osiedlowym sklepie, więc nawet na małą skalę jakoś to działa.

03.07.2017
wypowiedzi: 3
*.adsl.inetia.pl

Jeśli potrzebna Ci reklama to sugeruje tradycyjne metody - jakieś banery reklamowe, może ulotki i kilku młodych ludzi, którzy będą je roznosić.Tego typu rzeczy :). Najlepiej drukuj przez internet, a wyjdzie taniej. Jest jedna bardzo fajna drukarnia online - jak coś zamawiam, to tylko tam. Nazywa się Diamond Druk - pewnie słyszałeś.

05.07.2017
wypowiedzi: 11
*.179.249.134.static.3s.pl

Jeśli chodzi o małe firmy loklane, to dobrym sposobem na rozreklamowanie firmy jest reklama zewnętrzna obok siedziby firmy lub w jej okolicy. Ciekawą formą takiej reklamy są obecnie kasetony z dibondu. Polecam poszukać na interenecie, jak potrafi się okazale prezentować. 

05.07.2017
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

No jeśli chodzi o tanią reklamę to na pewno jakieś wizytówki czy też ulotki ale to też nie masz pewności czy to się sprawdzi ale jeśli nie masz budżetu na marketing to lepiej właśnie zacząć od takich prostych metod a później zrobić coś bardziej efektywniejszego i trochę droższego.

06.07.2017
*.179.135.218

Tradycyjne metody nadal działają! W moim przypadku najlepiej sprawdzają się ulotki i dobrze przygotowane katalogi ofertowe. Niestety, treści drukowane są drogie w produkcji, jednak jak dobrze poszukasz, to jesteś w stanie obniżyć koszty. Dobrym wyborem może być drukarnia internetowa.

06.07.2017
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja sobie teraz zamówiłem teczki z nadrukiem z http://www.drukarnia-mone.pl/teczki-z-nadrukiem/ ogólnie taka metoda reklamy na moje jest najlepsza i najbardziej skuteczna. Więc warto takie gadżety reklamowe z nadrukiem logo bądź nazwy firmy robić i rozdawać klientom.

06.07.2017
wypowiedzi: 5
*.trustnet.pl

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.