Forum do artykułu: Skuteczna i tania reklama małej firmy

07.07.2017
wypowiedź: 1
*.static.ip.netia.com.pl

Wydaje mi się, że podstawą jest dobrze zrobiona strona internetowa. Ze swojej strony mogę polecić firmę, która mi pomagała e-hermer.pl. Zyskałam sporo nowych klientów od kiedy zbudowali mi stronkę

10.07.2017
wypowiedzi: 6
*.adsl.inetia.pl

My teraz pracujemy nad rozreklamowaniem salonu mojej ciocii mam taki pomysł :) Zrobienie takich pinów https://www.przypinki.eu/pinsy-metalowe-dostepne-rodzaje.html  i do tego jakaś śmieszna, fajna grafika i hasło. Np fryz jakby piorun strzelił w rabarbar itd i nasze logo lub namiary na Facebooka. Myślicie, że to dobry pomysł? Ulotki u nas niestety się nie sprawdziły bo albo leżą na ziemi, albo są wciśnięte do kosza :( 

12.07.2017
wypowiedzi: 11
*.play-internet.pl

Stosunkowo tanią i opłacalną formą reklamy, jest krótki spot reklamowy. Taka reklama przyciąga wiele ludzi.

18.07.2017
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Oprócz jakiś ulotek itp. Moze warto dodać swoja stronę internetową do różnych katalogów itp.

Ja poecam portal:

mobilny fryzjer

21.07.2017
*.dynamic.gprs.plus.pl

Ja tam polecam tradycyjne formy reklamy poprzez ultki itp. 

księgowa Wałbrzych

21.07.2017
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Obecnie wizytówką każdej firmy, jest dobrze zrobiona i profesjonalna strona internetowa. Do tego warto zainwestować w pozycjonowanie, czyli coś co oferuje np ta firma: http://osiagnij-pozycje.pl  , służy to temu aby być w wyszukiwarkach na jak najwyższych pozycjach, co jest bardzo ważne. 

21.07.2017
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wg mnie to jedna z bardziej efektywniejszej reklamy są tzw gadżety reklamowe, na które możemy sobie nakleić swoje logo i cieszyć się efektywnnym eventem :) Gadżety reklamowe możecie nabyć tutaj [url=http://www.freshdrink.pl/pl/]napoje na konferencje[/url]

22.07.2017
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witaj od dłuższego czasu zaimuję sie rozreklamowaniem firm   z bardzo duzą skutecznoscią wzrost zainteresowania wzrosł od30 do 100 %zapraszam do kontaktu lub tel moj meil jagoda1976@onet.pl 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.