Forum do artykułu: Skuteczna i tania reklama małej firmy

30.08.2017
wypowiedź: 1
*.dynamic.gprs.plus.pl

A znacie jakieś ciekawe sposoby na zarabianie pzrez internet? W sensie np. mając własną stronę internetową.

 

_______________________

umowa kupna sprzedaży pojazdu

04.09.2017
wypowiedź: 1
*.icpnet.pl

W zależności od profilu działalności sprawdzą się różne metody sam posiadam sklep internetowy i wiem coś na ten temat, co do sklepów internetowych to warto skorzystać z pozycjonowania lub przy małych brandach z adwords jednak ostatnio przetestowałem nowy model content marketingu i wam powiem, że dużo lepiej się sprawdził , jakby ktoś szukał więcej informacji na temat agencji content marketingu to zapraszam na http://agencja-ltm.pl/content-marketing/

05.09.2017
wypowiedzi: 30
*.rev.ndi.net.pl

Agencje reklamowe wydają się najsensowniejszym wyborem, choć nie jest ot też najtańsze rozwiązanie. Zawsze można postawić na ulotki czy podobne rzeczy, ale skuteczność jest marna

12.09.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mi robił Pan kamerzysta http://www.pan-kamerzysta.pl/ którego gorąco polecam kampanie foto do fimry i dzięki temu stworzyliśmy banery bilbordy oraz różne inne tego typu rzeczy do kampanii reklamowej. 

13.09.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Może najpierw jakie porządne logo zorganizować? Na przykład takie mosiężne logo może być fajne. Bardzo fajnie to wygląda i myślę, że może przyciągnąć klientów.

13.09.2017
wypowiedzi: 20
*.101.130.159

W zasadzie każdy z Was ma po części rację, czyli jest wiele sposobów na skuteczną reklamę, warto zacząć od kampanii internetowej na portalach społecznościowych , ja zlecałam to firmie http://deili.pl/  i jestem bardzo zadowolona. Trzeba działać tak aby dotrzeć do największej grupy odbiorców, następnie ulotki banery oraz same gadżety reklamowe, co także jest formą reklamy.

13.09.2017
wypowiedzi: 3
*.252.ipv4.supernova.orange.pl

Teraz wszyscy lecą po najmniejszej linii oporu, czyli social media i to większości firmom wystarczy do zaktywizowania społeczności lokalnej.

15.09.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jestem ciekawy bardzo w jak działanie kasetonów http://www.vizer.pl/oferta/kasetony-swietlne/ przekłada się na sukces firmy. Gdzieś są może jakieś badania na ten temat? Może ktoś mógłby też mi to opowiedzieć na swoim własnym przykładzie?

18.09.2017
wypowiedzi: 99
*.dynamic.gprs.plus.pl

A znacie dobre biuro na Śląsku? Macie kogoś zaufanego?

18.09.2017
wypowiedzi: 2
*.113.introlan.pl

Dla małej firmy warto na początek założyć profil w Google Moja Firma. Dzięki temu lokalizacja firmy będzie ukazywała się w wynikach wyszukiwania na Google Maps. Jeżeli firma posiada swoją stronę firmową to tym lepiej.

18.09.2017
wypowiedzi: 13
*.icpnet.pl

Warto też zastanowić się nad wizualnymi formami reklamy które przyciągną wzrok potencjalnego klienta...

Może taka ścianka reklamowa https://www.retio.pl/pl/p/Scianka-reklamowa-Pop-Up-lukowa-2%2C5m/607

Co prawda wystawie się je głównie na targach,ale może też sprawdzić się jako tzw. wystawka przy wejściu do firmy, na podanej przeze mnie stronie można znaleźć sporo podpowiedzi jak rekalmować firmę!

19.09.2017
wypowiedź: 1
*.198.153.neoplus.adsl.tpnet.pl

Warto jeszcze wrzucać firmy do płatnych katalogów?

 

 

umowa kupna sprzedaży

22.09.2017
wypowiedź: 1
*.dynamic.chello.pl

Niestety wszystko zależy od branży, budżetu i celów. Żeby reklama była skuteczna trzeba się trochę napracować i mierzyć jej wyniki. Często wydaje się, że robi się dobrze, a nic nie daje. Szukam właśnie pomysłów na rozwinięcie swojego biznesu i znalazłem dobry artykuł: http://www.exitdoor.pl/biznes-i-pieniadze/mozna-reklamowac-swoja-firme/ Polecam poczytać i zacząć samemu kombinować.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.