Forum do artykułu: Skuteczna i tania reklama małej firmy

30.08.2017
wypowiedź: 1
*.dynamic.gprs.plus.pl

A znacie jakieś ciekawe sposoby na zarabianie pzrez internet? W sensie np. mając własną stronę internetową.

 

_______________________

umowa kupna sprzedaży pojazdu

04.09.2017
wypowiedź: 1
*.icpnet.pl

W zależności od profilu działalności sprawdzą się różne metody sam posiadam sklep internetowy i wiem coś na ten temat, co do sklepów internetowych to warto skorzystać z pozycjonowania lub przy małych brandach z adwords jednak ostatnio przetestowałem nowy model content marketingu i wam powiem, że dużo lepiej się sprawdził , jakby ktoś szukał więcej informacji na temat agencji content marketingu to zapraszam na http://agencja-ltm.pl/content-marketing/

05.09.2017
wypowiedzi: 43
*.rev.ndi.net.pl

Agencje reklamowe wydają się najsensowniejszym wyborem, choć nie jest ot też najtańsze rozwiązanie. Zawsze można postawić na ulotki czy podobne rzeczy, ale skuteczność jest marna

12.09.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mi robił Pan kamerzysta http://www.pan-kamerzysta.pl/ którego gorąco polecam kampanie foto do fimry i dzięki temu stworzyliśmy banery bilbordy oraz różne inne tego typu rzeczy do kampanii reklamowej. 

13.09.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Może najpierw jakie porządne logo zorganizować? Na przykład takie mosiężne logo może być fajne. Bardzo fajnie to wygląda i myślę, że może przyciągnąć klientów.

13.09.2017
wypowiedzi: 24
*.101.130.159

W zasadzie każdy z Was ma po części rację, czyli jest wiele sposobów na skuteczną reklamę, warto zacząć od kampanii internetowej na portalach społecznościowych , ja zlecałam to firmie http://deili.pl/  i jestem bardzo zadowolona. Trzeba działać tak aby dotrzeć do największej grupy odbiorców, następnie ulotki banery oraz same gadżety reklamowe, co także jest formą reklamy.

13.09.2017
wypowiedzi: 4
*.252.ipv4.supernova.orange.pl

Teraz wszyscy lecą po najmniejszej linii oporu, czyli social media i to większości firmom wystarczy do zaktywizowania społeczności lokalnej.

15.09.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jestem ciekawy bardzo w jak działanie kasetonów http://www.vizer.pl/oferta/kasetony-swietlne/ przekłada się na sukces firmy. Gdzieś są może jakieś badania na ten temat? Może ktoś mógłby też mi to opowiedzieć na swoim własnym przykładzie?

18.09.2017
wypowiedzi: 107
*.dynamic.gprs.plus.pl

A znacie dobre biuro na Śląsku? Macie kogoś zaufanego?

18.09.2017
wypowiedzi: 2
*.113.introlan.pl

Dla małej firmy warto na początek założyć profil w Google Moja Firma. Dzięki temu lokalizacja firmy będzie ukazywała się w wynikach wyszukiwania na Google Maps. Jeżeli firma posiada swoją stronę firmową to tym lepiej.

18.09.2017
wypowiedzi: 14
*.icpnet.pl

Warto też zastanowić się nad wizualnymi formami reklamy które przyciągną wzrok potencjalnego klienta...

Może taka ścianka reklamowa https://www.retio.pl/pl/p/Scianka-reklamowa-Pop-Up-lukowa-2%2C5m/607

Co prawda wystawie się je głównie na targach,ale może też sprawdzić się jako tzw. wystawka przy wejściu do firmy, na podanej przeze mnie stronie można znaleźć sporo podpowiedzi jak rekalmować firmę!

19.09.2017
wypowiedź: 1
*.198.153.neoplus.adsl.tpnet.pl

Warto jeszcze wrzucać firmy do płatnych katalogów?

 

 

umowa kupna sprzedaży

22.09.2017
wypowiedź: 1
*.dynamic.chello.pl

Niestety wszystko zależy od branży, budżetu i celów. Żeby reklama była skuteczna trzeba się trochę napracować i mierzyć jej wyniki. Często wydaje się, że robi się dobrze, a nic nie daje. Szukam właśnie pomysłów na rozwinięcie swojego biznesu i znalazłem dobry artykuł: http://www.exitdoor.pl/biznes-i-pieniadze/mozna-reklamowac-swoja-firme/ Polecam poczytać i zacząć samemu kombinować.

27.09.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ulotek moim zdaniem ludzie nie czytają, ale oklejony samochód to już widzą. Warto o tym pomyśleć, my tak zrobiliśmy. Oklejankę zrobił nam Parys z Wrocławia, mamy już ją któryś rok i doskonale widzę, że przynosi korzyści, ludzie zwracają nadal na to uwagę.

umowa kupna sprzedaży samochodu

30.09.2017
wypowiedzi: 50
*.dynamic.chello.pl

Sprawdźcie sobie krakowską firmę  Embi-Marketing, zajmują się marketingiem, ale też merchandisingiem i leasingiem pracowniczym.  Dla nas ogarniali media społecznościowe  i zrobili parę eventów.

03.10.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja sobie teraz zamówiłem z http://inpos.pl/regaly-reklamowe/ regały reklamowe do mojego  sklepu bardzo fajna sprawa i dużo dają.

03.10.2017
wypowiedzi: 10
*.ap-media.pl

Skuteczna reklama małej firmy? Najważniejsze żeby zadbać o aspekt lokalny - reklama w prasie i na portalach, jakieś bannery, może ulotki. Potem kolej na działania w Internecie - strona WWW to już konieczność, social media - facebook to podstawa. Potem może jakieś fora, pokazywanie się na targach czy eventach, zdobywanie znajomości. Co do strony, to naprawdę warto zlecić komus stworzenie solidnej - ładnej, funkcjonalnej i nowoczesnej. Takie strony WWW projektuje np. firma Interfeo http://www.interfeo.com

06.10.2017
wypowiedź: 1
*.207.11.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ogólnie do lamusa już odchdzą wsstkie nie internetowy formy reklam. Obecnie rządzi internet i będzie dominawał coraz bardziej. Wiec najlepiej korzyystać z pozycjonowania.

umowa kupna sprzedaży samochodu

08.10.2017
wypowiedzi: 29
*.tktelekom.pl

A zmieniając nieco temat... Jedzie ktoś na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017?  Ponoć będzie 30 branżowych paneli tematycznych, 100 osobistości ze świata biznesu, mediów i polityki oraz mnóstwo gości.

09.10.2017
wypowiedzi: 12
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Myślę, że odpowiedzi na temat reklamy i biznesu otrzymasz na Europejskim Forum Gospodarczym-Łódzkie 2017. Będą tam poruszane różne tematy biznesowe. Również będzie mowa o reklamie swojego biznesu.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.