Forum do artykułu: Skuteczna i tania reklama małej firmy

10.10.2017
wypowiedzi: 39
*.dynamic.gprs.plus.pl

Reklama to bardzo szeroki temat, na pewno trzeba ją dostosować względem potrzeb i możliwości.

11.10.2017
wypowiedzi: 9
*.play-internet.pl

U mnie w firmie sprawdziła się reklama telewizyjna, krótka bo krótka ale sprzedaż wywindowała w górę.

13.10.2017
wypowiedzi: 22
*.rdns.ukservers.com

Reklama telewizyjna w przypadku małego biznesu? Oj nie wiem czy bedzie to dobre rozwiązanie z racji wysokich kosztów jakie poniesiemy z powodu tej reklamy. Moim zdaniem lepiej jest zainwestować w:

dobrą stronę www

profil na facebooku, który będziemy stale aktualizowali

no i zamówcie jakieś ulotkii czy wizytówki: https://www.openprint.pl/ .Tak aby moc przedstawić klientom naszą potencjalną ofertę. 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.