Forum do artykułu: Skuteczna i tania reklama małej firmy

10.10.2017
wypowiedzi: 43
*.dynamic.gprs.plus.pl

Reklama to bardzo szeroki temat, na pewno trzeba ją dostosować względem potrzeb i możliwości.

11.10.2017
wypowiedzi: 15
*.play-internet.pl

U mnie w firmie sprawdziła się reklama telewizyjna, krótka bo krótka ale sprzedaż wywindowała w górę.

13.10.2017
wypowiedzi: 29
*.rdns.ukservers.com

Reklama telewizyjna w przypadku małego biznesu? Oj nie wiem czy bedzie to dobre rozwiązanie z racji wysokich kosztów jakie poniesiemy z powodu tej reklamy. Moim zdaniem lepiej jest zainwestować w:

dobrą stronę www

profil na facebooku, który będziemy stale aktualizowali

no i zamówcie jakieś ulotkii czy wizytówki: https://www.openprint.pl/ .Tak aby moc przedstawić klientom naszą potencjalną ofertę. 

23.10.2017
wypowiedź: 1
*.216.22.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nadal uważam, że obecnie najlepsza promcją dla małych firm jest stwozrenie strony internetowej przystosowanie jej pod kątem SEO i promowanie jej w internecie na różnych forach, blogach i protalach poprzez wrzucanie linka do swojej strony np: umowa kupna sprzedaży samochodu

Sprawdzony sposób.

23.10.2017
wypowiedzi: 10
*.ap-media.pl

Zgadzam się z przedmówcą - stworzenie własnej strony WWW, promocja firmy i działania SEO to podstawa. Warto zadbać o wysoki poziom firmowej strony. Moim zdaniem najlepsze strony WWW tworzy firma Interfeo . Gdy już będziesz miał nowoczesna i funkcjonalną stronę, wtedy warto ją wypozycjonować, stworzyć profile w social mediach itd.

24.10.2017
wypowiedzi: 79
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Moi przedmówcy zwrócili już uwagę na to, że najlepszym sposobem jest reklama w Internecie. Nie wiem tylko, czy należy ona do tak tnaich, jak spodziewał się autor tego tematu. Nalezy pamiętać, że profesjonalne działania interaktywnej firmy mają swoją cenę, ale dzięki temu możemy wiele zyskać.

Wiem o tym, bo sam korzystam z usług Testimo - http://testimo.pl/ i wiem, że cena przekłada się na jakość. To inwestycja, która zwróciła mi się z nawiązką i dzięki nim uzyskałem już wielu klientów :)

02.11.2017
wypowiedzi: 43
*.stimo.net

Jeśli działasz lokalnie, to może faktycznie lepiej jakieś ulotki czy bilboardy :)

02.11.2017
wypowiedzi: 185
*.play-internet.pl

Nie da się ukryć, że tak naprawdę ulotki są najlepszym i sosunkowo tanim rozwiązaniem. Dzięki nim można rozreklamować praktycznie każdy biznes. Oczywiście nasuwa się pytanie jak taka ulotka powinna wyglądać? Tutaj http://drukwfirmie.pl/5456-ulotka-jak-ja-zaprojektowac-by-byla-przydatna jest artykuł, który przybliży wam te kwestie.

12.11.2017
wypowiedź: 1
*.hsi03.unitymediagroup.de

W czasie intensywnej dygitalizacji Reklama trafia bezpośrednio do Smartfonów i do tego Taniej niż kiedykolwiek. Naprawdę polecam.

https://www.wiegeldverdienenonline.com/pracawsieci-juglnet-polska-start

12.11.2017
wypowiedzi: 45
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Tutaj http://www.axox.eu można zamówić konstrukcje reklamowe AxOx . Warto bowiem promować swoją firmę nie tylko w Internecie, ale również lokalnie. Reklama musi przyciągać uwagę oraz być oryginalana, dzięki temu zainteresuje potencjalnych klientów.

13.11.2017
wypowiedzi: 43
*.stimo.net

Moim zdaniem warto też próbować reklamować się w internecie. Daje to wiele możliwości i zapewnia sporą liczbę odbiorców :) fajny przykład takiej reklamy mamy tutaj: https://www.youtube.com/channel/UCp3zlY5-7o3xk8wSz8EpdIA

13.11.2017
wypowiedź: 1
*.5.251.51.static.kolnet.eu

Hej wszystkim zajrzyjcie do nowego portalu goldbikiniclub.com super stronka zeby poznac nowych ludzi z podobnymi zainteresowaniami.

14.11.2017
wypowiedź: 1
*.192.237.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jest wiele możliwości reklamy firm w internecie, ja polecam katalogi, które są dobzre pozycjonowane w wyszukiwarkach.

umowa kupna sprzedaży samochodu

14.11.2017
wypowiedzi: 13
*.internet.cyfrowypolsat.pl

A słyszeliście o programach partnerskich? To też szansa na reklamę w prosty sposób. Musisz zapisać się do programu, który akurat Tobie pasuje, w moim przypadku to Melle Partner, bo dotyczy produktów firmy K2, bo mam warsztat samochodowy. Powiadamiają mnie o promocjach na te produkty, a z kolei późnie polecają mnie innym swoim partnerom. No i za punkty dostaję nagrody, więc też taki plus ;)

15.11.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeśli chcesz niedrogiej i skutecznej reklamy to sprawdź reklamówki z nadrukiem produkcja. Tam wykonają dla Ciebie ładne torby z nadrukiem Twojej firmy. Myślę, że niejednej osobie taka torba wpadnie w oko.

22.11.2017
wypowiedzi: 15
*.play-internet.pl

W mojej firmie bardzo skuteczna okazała się reklama telewizyjna. Dzięki niej zyskałem masę klientów.

_____________________

http://aimart.pl/reklama-tv.html

24.11.2017
wypowiedzi: 32
*.play-internet.pl

Nie dla każdej firmy ta sama forma reklamy będzie dobra.

24.11.2017
wypowiedź: 1
*.internetdsl.tpnet.pl

uwazam ze najlepiej z taką reklamą radzi sobie Stempleks, polecam jesli potrzebujesz np wizytówek https://stempleks.pl/cennik/wizytowki-kalendarzyki - świetne projekty i wykonanie, mozna zamowic online tez plakaty, ulotki i banery. Jeśli chodzi o taką tradycyjną reklame to uwazam ze oni są najlepsi 

25.11.2017
wypowiedzi: 12
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

A słyszałeś o pozycjonowaniu stron? Może to będzie dla Ciebie jakiś złoty środek na promocję. Myślę, że warto byś się zapoznał z tą tematyką. Więcej informacji możesz tu znaleźć http://drasticmethods.pl/ .

25.11.2017
wypowiedzi: 48
*.244.185.28

Bramy, ekrany, balony na różne zloty, itp. kupicie u nich www.konke.pl . na takie oficjalne zloty to w sam raz, to dobra reklama, dobrze świadczy o firmie, tak moim zdaniem jest. :)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.