Forum do artykułu: Skuteczna i tania reklama małej firmy

26.11.2017
wypowiedzi: 6
*.icpnet.pl

Jak reklama to zależy jakie środki chcecie przeznaczyć , ale idąc ramie w ramie z trendami na reklamę i ogólnie to co trafia do potencjalnego klienta to warto promować się w mediach społecznościowych. Jak ktoś byłby zainteresowany to mogę podlinkować coś z magazynu social media manager w konkretnym temacie :)

26.11.2017
wypowiedzi: 9
*.laguna.net.pl

O formach reklamy, które są dostępne dla każdego, możesz przeczytać tutaj http://adnext.pl/baza-wiedzy/ Polecam lekturę, ponieważ na pewno takie informacje się przydają. Ja z tego skorzystałem dla swojej firmy i reklama była bardzo dobra, naprawdę niskim kosztem.

30.11.2017
wypowiedź: 1
*.190.236.105

Najskuteczniejsze są kampanie internetowe, przynajmniej tak mi się wydaje. Ja korzystam z kampanii adwords, bo dzięki dostępnym tam opcją moja reklama świeci się ludziom, którzy szukają dokładnie tego co chce im opchnąć. :) Przy prowadzeniu lokalnego biznesu najlepiej sprawdza się moim zdaniem fanpage - dociera się w ten sposób do ludzi z okolicy. Z bardziej niekonwencjonalnych metoda polecam gadżety reklamowe. Na przykład firma: eurofresh.com.pl/ produkuje zapachy samochodowe, na których można umieścić dowolną grafikę. Oczywiście najlepiej umieścić tam logo/reklamę swojej firmy. :)

30.11.2017
wypowiedzi: 41
*.dynamic.chello.pl

Koniecznie reklama online. Dzisiaj to podstawa.

03.12.2017
*.dynamic-zab-06.vectranet.pl

Jeżeli ktoś chce pozycjonować swój biznes w sieci, ale będzie to robic za pomoca firmy reklamowej. To zapraszam do przeczytania ciekawego artykułu https://seo.zgred.pl/raport-seo-dla-klienta-dluga-droga-do-transparentnosci-4484 Jest to artykuł na temat raportów z pozycjonowania SEO. wiele firm wysyła  okrojone raporty, przez co nie wiemy dokładnie za co płacimy. Polecam artykuł aby wystrzegać się firm naciągaczy.

04.12.2017
wypowiedzi: 7
*.zabrze.vectranet.pl

Rodzaj reklamy należy dostosować do branży... Pomysłów jest wiele, ale prawda jest taka, że na przykład nie każdy potrzebuje strony www albo firmowego Facebooka. Np. taki dzielnicowy warzywniak. Ja zacząłem od przemyślenia opakowania towaru. Też może być dobrą reklamą. Warto się rozejrzeć za firmą, która nam podpasuje, jeśli chodzi o dostarczanie nam opakowań. U mnie było to ta firma: https://waps-kart.pl/oferta/pudla-skladane-i-tace

05.12.2017
wypowiedzi: 4
*.pl.158.28.193.in-addr.arpa

Zdecydowanie postaw na pozycjonowanie lokalne 

Poniżej namiary do sprawdzonej firmy pozycjonerskiej 

www.sempire.pl

Agencja SEM / SEO SEMPIRE Pozycjonowanie stron 
Email: kontakt@sempire.pl
Telefon: +48 61 333 22 11
Nobel Tower, Dąbrowskiego 77A
60-529 Poznań, Wielkopolska
NIP: 6070046329

05.12.2017
wypowiedzi: 6
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Możesz pomyśleć o trochę droższej reklamie tv. Trzeba za nią dużo więcej zapłacić, ale korzysci także są dużo większe.

11.12.2017
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Najlepszą reklamą jest firma sama w sobie. Poza samą reklamą w sensie ulotek, banerów, strony internetowej powinineś zadbać o wyglad firmy. Klienci którzy już kuszą się na twoją ofertę patrzą jak wygląda twoje biuro itp. Powinineś posiadać wygląd dopasowany do kategorii firmy. Porządne meble, różne akcesoria LED i ty sam, powinieneś budzić zaufanie. Wielu przedsiębiorców o tym zapomina i inwestuje tylko w reklamy zewnętrzne. 

15.12.2017
*.208.26.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jesli np pracujesz jako księgowa Jelenia Góra i prowadzisz własne biuro rachunkowe, top warto dodać swoją osbę lub firmę do katalogu księgowych, ale takich które wysoko stoją w pozycjach w Google i Bingu :)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.