Forum do artykułu: Skuteczna i tania reklama małej firmy

08.01.2018
wypowiedzi: 15
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ktoś tu wspominał o znaczeniu narzędzia jakim jest reklama tv, bardzo to ciekawe, ale dla większych firm. Dla małych proponuję profil na fb i ewentualnie amatorskie filmiki, relacje live.

08.01.2018
wypowiedzi: 4
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Reklama w TV reklamie w TV nie równa :) Wcale nie potrzeba prowadzić niewiadomo jakiego przedsiębiorstwa aby wykupić taki rodzaj reklamy. Wiadomo, że nie mówię tutaj o TVN w godzinach szczytu, ale mniejszych "kanałach" dopasowanych do naszego klienta.

09.01.2018
wypowiedzi: 8
*.play-internet.pl

Na pewno lepiej skupić się na paru kwestiach łącznie , a nie ralizować np. kampanie w mediach spolecznosciowych osobno, a adwrods osobno. Takie działanie w oderwaniu od siebie jest mniej skuteczne. Warto poczytać różne blogi, magazyny typu online marketing, czy nawet dobre książki .

10.01.2018
wypowiedzi: 27
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

GregY, Ty masz rację :) Są różne lokalne stacje telewizyjne, w których taka reklama tv mogłaby się przyjąć :)

13.01.2018
wypowiedzi: 9
*.play-internet.pl

U nas ciągle staramy się wprowadzać jakieś nowości, teraz skupiamy się na reklamie gadżetami - http://www.izisport.pl/produkty.html i to na prawdę super efektywny sposób ;) aż jestem miło zaskoczony wynikami

14.01.2018
wypowiedzi: 11
*.play-internet.pl

reklama w telewizji czy w gazecie to wydatek kilkudziesięciu tysięcy złotych. Niewiele małych firm na to stać. Profil na fb to na pewno bardzo dobry pomysł. Istnieją w internecie seriwisy i portale gdzie można zareklamować swoje usługi 

15.01.2018
wypowiedzi: 27
*.play-internet.pl

Najlepiej sprawdza się u nas film promocyjny. Może nie jest najtańszy ale za to skuteczny.

15.01.2018
wypowiedzi: 21
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Ja uważam, że dla małego lokalnego biznesu przyda się zawsze dobra reklama w Google Mapach i dobre pozycjonowanie :-)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.