Forum do artykułu: Skuteczna i tania reklama małej firmy

28.02.2018
wypowiedzi: 3
*.adsl.inetia.pl

Agencja reklamy Lublin dostarcza najwyższej jakości usługi internetowe, zapewniając naszym klientom przewagę nad konkurencją. Zapraszamy do kontaktu. https://reklama-lublin.pl/

01.03.2018
wypowiedź: 1
*.awacom.net

Najlepszą formą reklamy dla małych firm jest tzw. reklama uliczna, a zwłasza szyldy reklamowe czy oklejenie samochodów poznań. Taka reklama jest jedną z najtańszych form i możliwości reklamowania się przez przedsiębiorcę. Ważne jest jednak by takie reklamy przyciągały uwagę potencjalnych klientów do skorzystania z naszych usług lub towarów.

05.03.2018
wypowiedzi: 8
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Co myćlicie o reklama w tv? Czy jest to opłacalna reklama, warto w nią zainwestować? Wiadomo, każdy typ reklamy trochę kosztuje.

05.03.2018
wypowiedzi: 20
*.dynamic.chello.pl

Ja serdecznie polecam Urszulę Stach - jest to doskonała dentysta w Wałbrzychu

07.03.2018
wypowiedzi: 25
*.32.244.2

Według mnie może fajnie by było zainwestować w profesjonalną  stronę  oraz szeroko pojęty marketing w internecie . Według mnie taka forma reklamy jest bardzo dobra w dziesiejszych czasach . Ja korzystałam z usług firmy https://mediaprojectgroup.com/ i jestem bardzo zadowolona z współpracy z nimi.

 

12.03.2018
wypowiedzi: 3
*.compower.pl

Aktualnie najskuteczniejszą reklamą jest reklama w internecie. Strona internetowa jest naprawdę super opcją bo klient wszystko znajdzie od razu na Twojej stronie, która pokarze się na podstawie wyszukiwania w google. Bardzo fajne strony internetowe w korzystej cenie razem z SEO robi firma Highland-soft , ale jeśli nie stać się na strone internetową to pomóc mogą też darmowe portalu usługowe, czy też katalogi firmowe np. CityForYou.

14.03.2018
wypowiedź: 1
*.slowianka.ds.uni.wroc.pl

Za najlepszą formę reklamy uważam ulotki. Gdyby zrobić tak sesję zdjęciową z kimś znanym, kto mógłby wypromować Twoją firmę byłoby idealnie. Dawid Krzyżowski, który jest mistrzem Polski RedBull we freestylu football wiem, że się tym zajmuje. Może zrobić sesję zdjęciową, wykonując różne sztuczki. To z pewnością przyciągnie uwagę. Tutaj masz więcej info http://kojakfree.com

14.03.2018
wypowiedzi: 4
*.ip4.wifimax.pl

Reklama powinna być dobrana do potrzeb kampanii, jeżeli sklep internetowy to AdWords, jeżeli pizzernia w małym miasteczku to ulotki, jeżeli portal randkowy to Facebook. Nie ma lepszego sposobu na wyrzucenie pieniędzy w błoto jak nieprzemyślane zainwestowanie w reklamę.

14.03.2018
wypowiedzi: 11
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Reklama firmy poprzez ulotki to przeżytek. W tym momencie liczy się internet. Nadchnełam się na ten adres : https://foxstrategy.pl/kampanie-google-adwords/ . 

Sama skorzystałam z ich usług i jestem zdowolona :)

 

15.03.2018
wypowiedzi: 34
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bardzo podobają mi się reklamy na breloczkach, kubkach itp. Taka reklama może być skuteczna pod warunkiem że wiele osób dostanie gadzety.

19.03.2018
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeśli szukasz dobrej reklamy to sprawdź Litery3D - producent liter i szyldów. Mam od nich logo i jestem bardzo zadowolony. Na pewno dla Ciebie też coś znajdą.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.